Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Celebrity

Tipy ohledně zdraví od celebrit, kterým bychom se měli vyhnout

Autor obrázku: Daniel Oines

Zdravotníci dnes a denně varují před typy ohledně zdravotního a dietního poradenství od celebrit. Kdo je vlastně na vině za to nesprávné informace?

Catherine Collins, hlavní dietolog v nemocnici svatého Jiřího v Londýně řekla: „Když se zeptáte všech dietologů co je nejvíce netolerované, tak by vám řekli, že rady na internetových stránkách Gwyneth Paltrow. Ona není žádný vědec, tak proč předpokládat, že chápe vědu o výživě a zdraví natolik, aby o tom zveřejňovala tolik informací na internetu.“

Jenny McCarthy bývalá modelka playboy spojuje vakcínu s autismem. Zatímco NHS uvádí, že tam nebyla jediná důvěryhodná informace a studie, která by ukazovala risk, MMR způsobující autismus! Přes desítky miliónu dětí na světě dostávaly tyto vakcíny.

Hubněte jako celebrity – zdravé hubnutí s KetoFit dietou

Sir Michael Parkinson prohlásil s ohledem na rakovinu prostaty: ,,Pokud můžete, snažte se čůrat proti zdi ze dvou metrů a rakovinu prostaty nedostanete.“ Zatím ale výzkumníci z Prostate Cancer UK uvádějí, že problémy s rakovinou prostaty vůbec nesouvisejí s močením.

Angelina Jolie. I když některé osobnosti byly předvolány za předávání nepravdivých informacích pro veřejnost, jiní jako například Angelina Jolie byly předzvěstí pro zvyšování povědomí o otázkách zdraví. V jejím případě genetické riziko rakoviny prsu a vaječníků. Angelina hovoří jasně, že by se mělo zvýšit povědomí o riziku této choroby v zemích, kde nemají dostatek finančních prostředků ke zjištění onemocnění.

Michael J Fox. Pochvaly jsou vznášeny k tomuto muži za vybrání více než 200 miliónu liber na léčení Parkinsonovy choroby.

Michael Douglas. Byl oceněn za jeho upřímné přiznání, že jeho rakovina krku pravděpodobně souvisela s orálním sexem.

Sir Elton John. Ocenění bylo přiděleno i jemu, jelikož zvýšil výzkum v boji proti HIV/AIDS o 200 miliónů liber. Na stránkách nadace Eltona Johna uvádí, že:,,Věříme, že v našem prostředí plném úžasných, kreativních přátel, můžeme překonat tyto stigmata a motivovat vědce, humanitární pracovníky a politiky ke skoncování s AIDS.“

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.