Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Rychlá proměna kuchyně za jeden den

Autor obrázku: felth

Když si vyměníte dvířka a stěnu za pracovní deskou, pak dosáhnete jiné, krásnější podoby kuchyně. Tuto výměnu lze provést v mnoha kuchyních, ale ne v každé. Pokud máte nedostatek úložného prostoru nebo máte malou pracovní desku, tak ji renovace neodstraní.

Zvětšete si pracovní plochu

Když dáváte nový prostor za pracovní desku, tak by mohlo být módní a praktické například Grafosklo. Myslete také na krásu své kuchyně a dávejte do ní okolní materiály. Patří mezi nejnamáhavější prostory v bytě. Používají se tu různé spotřebiče, ostré nože, mění se tu teplota a vlhkost, a tak nic z toho nesmí naši novou kuchyni poškodit.

Kromě vhodných dispozic je třeba, aby korpusy, na které budete nová dvířka dávat, byly kvalitní.

Hodí se tedy speciální MDF deska, která tvoří prostřední část dvířek a je ošetřená disperzními lepidly, které se aktivují teplem a ještě navíc nám zaručují, že povrchový foliovaný materiál dobře přilne a dvířka budou spolehlivě sloužit ještě řadu let. Je jasné, že lepidla by měla být stálá a odolná proti vodě a jiným faktorům, měla by odolat do teploty až 80 stupňů Celsia.

Krásný vzhled dle vašich představ

Nemusíte se ale omezovat při volbě vzorů. Můžete mít povrchy lakovaných materiálů ze dřeva – pravého nebo z jeho napodobenin, můžete použít i desku s digitálním potiskem. Kuchyň se tak stane originální částí našeho bydlení. Na dvířka můžete také aplikovat vzory, které vám nabízí v obchodech, ale také vlastní motivy a fotografie. Lehce lze dnes zajistit stálost barev a taky odolnost a dlouhou životnost.

Podle prodejců a také obchodníků patří mezi nejoblíbenější materiály na obložení prostoru za kuchyňskou linkou sklo. Pokud si zvolíte Grafosklo, pak si stejně jako u dvířek můžete nechat dát na něj motiv, který se vám líbí a také se bude jednat o originální kousek, který nikde jinde neuvidíte. Nemusíte se ale omezovat jenom na tisk. Můžete sem také zvolit listí, bylinky, látku, zkrátka cokoliv, a tak originalitu prostoru ještě více podtrhnete. K výhodám Grafoskla patří snadná manipulace, protože se montuje velmi jednoduše, můžete ho jednoduše nalepit i na dlaždičky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.