Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Zubní implantáty vám pomohou vyřešit problémy spojené s paradentózou

Onemocnění zvané paradentóza je jedním z těch, které trápí poměrně velkou část pacientů zubních lékařů. Projevuje se např. zápachem z úst, krvácením dásní, odhalením krčků zubů atd. V konečné fázi může vést až ke ztrátě zubu, kdy na řadu přichází zubní implantáty. Využít můžete služeb nabízejících stomatologická ordinace Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha.

Léčba paradentózy

Paradentóza a její léčba je velmi náročná, proto ji nevyřešíte jen za pomoci zubní pasty či ústní vody. Je nutné vyhledat kvalitní péči stomatologa. Kupříkladu v Praze je to zubař Mazur & Pšeničný, který se tímto odvětvím stomatologie zabývá řadu let a má na kontě spoustu spokojených pacientů.

Je potřeba uzdravit a posílit krvácející dásně, které jsou častým příznakem tohoto onemocnění, stejně jako odstranit zápach z úst, odhalené krčky a zmírnit jejich citlivost.

Krvácení je příznakem zánětu dásní, který se dále projevuje i zarudnutím, zduřením či vyšší bolestivostí. Hlavním důvodem zánětu dásní jsou bakterie v zubním plaku. Ten se usazuje na sliznicích a zubech, přeměňuje se v zubní kámen. Zánět je poměrně dobře léčitelný. Jestliže budete dodržovat správnou dentální hygienu, můžete mu úspěšně předejít.

Parodontologie Praha je skvělé místo, kde se obrátit o pomoc při onemocnění paradentózou. S její léčbou mají bohaté zkušenosti a zachránit zub se snaží všemožnými způsoby.

Mikroskopická stomatologie a její důležitá role

S využitím mikroskopické stomatologie dochází ke zvýšení kvality ošetření a uplatnění nových způsobů, jak pomoci vašim zubům a zachránit je.

Na řadu přichází operační mikroskop, který je nápomocný při chirurgických výkonech, ale i zhotovování výplní a korunek. Mnohdy totiž jde o práci s přesností na mikrometry. Využíván je i v dalších medicínských oborech – v kardiochirurgii, neurochirurgii, plastické, oční i cévní chirurgii a to s naprostou samozřejmostí.

Detailní zobrazení mikroskopických struktur zubu umožňuje odhalit skryté příčiny bolesti. Při ošetření kořenových kanálků s pomocí operačního mikroskopu se zvyšuje úspěšnost ošetření až o 50%!

Přesnost je velmi důležitá i při zdárném ošetření korunkami a můstky a také pro eliminaci spáry, která je zdrojem bakteriální infekce.

Zubní lékař na Praze 2 Mazur & Pšeničný a celý jeho tým pomůže navrátit zdraví vašim zubům a dosáhnout krásného úsměvu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.