Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jak se účinné bránit při napadení?


Chcete se účinně ubránit při potenciálním útoku? Hledáte spolehlivé obranné prostředky, které Vám při napadení mohou výrazně pomoci? V tom případě naleznete na následujících řádcích mnoho užitečných informací.


Buďte připravena na všechny okolnosti

Při útoku hraje roli mnoho faktorů. Samozřejmě je vhodné mít dobrou fyzickou kondici, nicméně ani to Vám nezaručí, že se ubráníte.
Proto Vám doporučujeme, abyste se zaměřila na následující body:

  • Buďte vždy připravena! Pokud budete s případným útokem počítat, máte větší šanci jej odrazit. Především by Vám neměl chybět účinný obranný prostředek. Mezi nejčastěji používanými výrobky lze jmenovat pepřové spreje, sprejové svítilny a elektrické paralyzéry, takže si pořiďte třeba právě jeden z těchto produktů.
  • Sebevědomí jako prostředek ochrany. Tento faktor není možné podceňovat. V každém případě platí, že s výše jmenovaným prostředkem osobní ochrany se bude cítit daleko sebevědoměji. A právě sebevědomé vystupování je jednou z významných prevencí proti případnému napadení.
  • Překvapte útočníka. Pokud už k útoku dojde, nechovejte se jako pasivní oběť, ale zkuste být aktivní. Pořídíte-li si navíc sprejovou svítilnu, jež je kromě účinné látky Oleoresin Capsicum vybavena supersvítivým světlem, útočníka „vykolejíte“ hned dvakrát. Prohlédněte si tedy aktuálně prodávané sprejové svítilny, z nichž si můžete rovnou vybrat.

Branse.cz – spolehlivé obranné prostředky levně

Internetový obchod Branse.cz Vám nabízí vysoce kvalitní obranné prostředky za velice zajímavé ceny. Nenechte tedy svůj život ovládat strachem, ale staňte se aktivní při své vlastní ochraně. S pepřovým sprejem, sprejovou svítilnou, elektrickým paralyzérem a dalšími produkty lze zkrátka a dobře vyzrát na všechna nebezpečí, která se mohou skrývat v temných uličkách.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.