Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Tipy na účesy pro krátké vlasy

Pomalu jsme se přehouply přes polovinu léta. Dětem končí prázdniny, rodičům dovolené. Ale stále je čas užít si letní dny v plné síle. Nevýhodou pro někoho mohou být na dovolené dlouhé vlasy. Ve slané mořské vodě a za působení slunce a větru se ničí. Řešením může být krátký sestřih – mikádo.

Mikádo účesy jsou krátké až mírně dlouhé účesy. Jak je ale nosit? Prozradíme vám pár tipů, jak takovéto mikádo účesy vytvoříte, a možná vás inspirujeme k celkové změně účesu.

Uhlazený styl

Uhlazené mikádo se neobejde bez hladkého a jednoduchého looku, díky kterému jeho nositelky působí mladistvě a především sexy. Přesně tak jako známé hollywoodské celebrity. Pro tento účes si nejdříve po umytí vlasů důkladně vetřete vyhlazující balzám. Vlasy pak vyfénujte do sucha a po jednotlivých pramenech přejděte žehličkou na vlasy. Pokud chcete dosáhnout zářivý lesk, naneste po celé délce vlasů malé množství séra pro lesk. Inspirujte se podobnými mikádo účesy třeba na této www stránce.

Rozcuchaný styl

Aktuálním trendem mezi mikádo účesy je rozcuchaný styl. Rozcuchaný účes vypadá velmi moderně a svěže, ať už si k němu zvolíte ofinu či ne. Jak tento účes uděláte? Nejdříve si kvalitním šamponem dobře umyjte vlasy a vyfénujte si je do sucha. Pak vezměte konečky vlasů do ruky a pomocí stylingového gelu nebo pěnového tužidla vytvarujte vlasy do rošťáckého vzhledu. Poté vyfénujte fénem na vlasy a ještě doupravte. Účes a jeho tvar pro jistotu zafixujte lakem na vlasy, aby se vám při větru vlasy nerozcuchaly do na pohled neupraveného účesu.

Retro styl

Nádherný vzhled z padesátých let je trendový i dnes. Udělá z vás hvězdu na každé letní párty, ať už na pláži nebo v disko klubu. Retro mikádo docílíte tímto způsobem: naneste do vlasů pěnové tužidlo pro objem a pramínky vlasů vyfénujte přes kulatý kartáč. Konečky vlasů pak ještě natočte kulmou. Vlasy prsty načechrejte a od kořínků až k uším je opatrně pročešte. Na závěr zajistěte, aby vám tvar účesu držel, a to lakem na vlasy. Hotovo.

Nosíte i vy v létě mikádo účesy? Který styl vám vyhovuje nejvíce?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.