Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí, Krása a móda

Anticelulitidní legíny: proč je nosit?

Koho z nás netrápí celulitida? Máme s ní problém všechny a to ať už jste štíhlé, či silnější. Obzvláště nás pak tento problém trápí v létě, kdy se chceme svléknout do plavek. Proto si kupujeme různé krémy, které proti celulitidě působí, chodíme na kosmetické zákroky, které nám pomohou zmírnit celulitidu, a pak také hledáme různá jiná řešení, jak se té úporné celulitidy, která je tak nevzhledná, zbavit. Co byste řekli na anticelulitidní legíny, které vám hezky vytvarují postavu a navíc vám pomohou zmírnit příznaky pomerančové kůže?

Jak vypadají a fungují anticelulitidní legíny

Tyto kalhoty se prodávají ve ¾ délce a to v sadě tří kusů. Vyrobeny jsou ze 72% bavlny, 25% polyesteru a 3% elastenu. Velikost je univerzální a tudíž padnou každé ženě, navíc vás díky elasticitě zúží. Tyto kalhoty, které zabrání tomu, abyste měla na stehnech a hýždích pomerančovou kůži, se vyrábí v barvě černé.

Díky slim efektu zamaskujete přebytečné kilogramy a dokonce budete podporovat spalování tuků a v neposlední řadě tedy také odbouráte pomerančovou kůži. Vaše problémové partie budou hezky vytvarované a zeštíhlené. No přiznejme si, kdo z nás by nechtěl vypadat štíhleji a lépe? Díky neprůhlednému materiálu můžete k těmto kalhotám nosit i kratší topy. Nosit se tedy dají naprosto ke všemu a vy budete vypadat velmi sexy. Proč si nekoupit produkt, který vás udělá krásnějšími.

Kolik vás budou stát?

Cena je velmi nízká a to okolo 200 Kč, ale pozor, za tři kousky. Proto se můžete podělit s kamarádkou, nebo si koupit kalhoty na střídačku. Dokažte okolí, že jste dokonalá. Ukažte, že máte dobrou postavu v anticelulitidních legínách. To, v čem spočívá kouzlo vaší postavy, nemusíte nikomu říkat. Nechte si to jen jako své tajemství.

Abyste se rychle zbavila pomerančové kůže, můžete si ještě před navléknutím kalhot, potřít problémová místa krémem, který je určen na pomerančovou kůži.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.