Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Spodní prádlo, které vás zpevní

Hledáte-li spodní prádlo, které bude vzhledově hezké, pohodlné, pevné a pro vaše křivky oporou, máme pro vás skvělý tip. Je jím výběr spodního prádla na vip-pradlo.cz.

Objem zaručuje úspěch

Ať už máte košíčky velikosti A nebo J, e-shop vip-pradlo.cz vám nabídne ty nejkvalitnější podprsenky od světoznámých výrobců. Nejen ženy s větším poprsím vyhledávají podprsenky s oporou. Oporu vyžadují už značně menší prsa a skutečně malé poprsí uvítá také oporu, ale v podobě vycpávek.

Správná podprsenka váš dekolt skutečně pozvedne

Autor obrázku: Ernest

Tohle je fakt! Pokud si prsa dobře změříte a vyberete si správnou velikost podprsenky, kterou budete vybírat s ohledem na značení výrobce, vaše poprsí bude mnohem výraznější, hezčí a poutavější. Přesná tabulka velikostí nechybí ani u dámského spodního prádla internetového obchodu vip-pradlo.cz. Budete tak mít záruku, že vám bude zvolená velikost skutečně sedět.

Dámské spodní prádlo všeho druhu

Ženy nosí různé kousky spodního prádla. Nejsou to jen podprsenky, jejichž obrysy často vidíme skrz průsvitné oblečení. Mnohé skryté může být stejně, ne-li víc důmyslné, jako podprsenka.

Vybírat můžete ze svůdných košilek, sexy podvazků, nádherných korzetů, které vaše tělo vytvarují do dokonalých tvarů…  Nechybí ani stahovací prádlo, které občas potřebujeme všechny, stejně jako anticelulitidní prádlo. Sportovně založené ženy najdou pevné a prodyšné podprsenky, které ochrání prsa před nárazy a otřesy…

Přesvědčte se samy…

… a staňte se dalšími spokojenými zákaznicemi, které se můžou spolehnout na kvalitního prodejce spodního prádla. Vybírat můžete dámské spodní prádlo od prestižních výrobců, jako je Obsessive, Wonderbra, Calvin Klein, Dolce & Gabra, Cocoon Secrte, Esprit a spousta dalších.

Navíc můžete při jednom nákupu pořídit spodní prádlo i vašemu partnerovi a dětem a ušetřit tak na poštovném.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.