Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Chcete zhubnout? Vyzkoušejte bezbolestnou liposukci!

Jestliže se snažíte zhubnout a hledáte různé možnosti, jak dosáhnout vytouženého cíle, možná už jste zaslechli i o Exilis neinvazivní liposukci.

Bezbolestná procedura pomocí Exilisu odloží nebo úplně eliminuje potřebu bolestného zákroku zvláště u pacientů, u nichž se tuk ukládá v problematických partiích v mírné až střední míře. Nemůžete-li z nějakého důvodu podstoupit liposukci, i vy můžete vsadit právě na tento způsob redukce tukových polštářů.

Jak Exilis funguje?

Jde o unikátní zařízení, které řízeně vysílá dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání těla. Skvělých výsledků je dosaženo díky kombinaci rovnoměrné excitaci molekul a mechanických účinků vlnění. Tvarování je rychlé, zacílené na přesné místo a vysoce efektivní a vy s jeho výsledky budete jistě mile překvapeni.

Partie, které pomáhá EXILIS tvarovat

Jde především o problematické části těla, jako je zadeček, bříško, stehna, boky, ale např. i podbradek. Při absolvování jedné terapie, která trvá 30-50 minut, dojde k reálnému úbytku tukové tkáně o 2-4cm. Bezbolestná liposukce zároveň u všech pacientů efektivně tvaruje postavu, zlepšuje elasticitu pokožky a její strukturu a také zmírňuje celulitidu.

Aby byly výsledky co nejlepší, doporučuje se absolvovat 4-6 aplikací, ale záleží samozřejmě na individuálním stavu a představách klienta. K opakování terapií by mělo dojít vždy po 7-10 dnech.

Kvalitní služby a odborný personál

Bezbolestná liposukce Praha provádí procedury za asistence zdravotního terapeuta. V ceně ošetření jedné partie je zahrnuta vstupní prohlídka, použití masážního přístroje Rolletic po dobu 30 minut na problémová místa, poté následuje 45 minut ošetření přístrojem na lymfodrenáž, v rámci postliposukční péče a změření acidobazické rovnováhy.

S důvěrou se obraťte na Hedera Spa Clinic. Pomohou vám diskrétně, rychle a plně k vaší spokojenosti.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.