Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Libido

Pojem, s kterým se setkáváme poněkud brzy a to v době, kdy se začíná vyučovat psychologie a velice známý Sigmund Freud, který přišel s mnoha teorií, které s lidským libidem jakkoliv souvisí.

Co je vlastně libido?

Jde o slovo, které zcela jistě není nutné jinak vysvětlovat, jelikož jej zná opravdu každý. Avšak překladů lze použít více, jako je třeba sexuální touha, pohlavní pud, žádost o pohlavní styk a spousty dalších.

Jak se může lišit?

Libido bývá odlišené především mezi mužem a ženou. Ve většině případů platí pravidlo, že muž má libido větší. Avšak nemusí to být podmínkou, existují i ženy, u kterých je jejich libido silnější než u mužů. Je pravdou, že pokud jde o situaci ženy, tak jde o větší problém, protože společnost neakceptuje vidinu, že by žena mohla mít větší touhy než muž a pokud má, tak jde o nymfomanku. A přestože muži říkávají, že by uvítali, kdyby jejich žena měla větší chuť, tak pokud narazí na tuto ženu, tak z počátku mohou nastat problémy, protože nejsou připraveni.

Co způsobuje nižší chuť na pohlavní styk?

Snižování libida může mít více příčin. Ale nejčastější příčinou, mnohdy i výmluvou jsou bolesti. Samozřejmě, že pokud přijdete domů z práce unavení, bolí vás celé tělo a ještě jste naštvaní či ve stresu, protože si na vás mistr opět vylil vztek, tak vaše chuť na sex bude poměrně nižší, než když se domů vrátíte s dobrou náladou. U žen může být další příčinou i menopauza, protože když najednou vše jinak a víte, že vaše tělo se mění, že stárnete, tak přece jenom se soustředíte na ty změny a některé ženy to špatně snášejí a pak nemají pomyšlení na cokoliv.

Lze nějak libido zvýšit?

ANO! Někdy stačí pouhé dráždění se. Když víte, co se vaši polovičce líbí, co má ráda či když se z běžného domácího stane sexy osoba, tak to udělá své kouzlo. Někteří zkouší sex shopy, aby nějak obohatili běžný stereotyp, jiní si pouští různé nahrávky a podobně. Avšak pokud nezabírá ani to, protože ne každému se libí stejné sexuální praktiky, tak lze zakoupit různé přípravky, které pomáhají libido zvýšit.

Kde naleznu přípravky na zvýšení libida?

Přípravků na zvětšení touhy po pohlavním styku je několik druhů, několik variant. Nebude problém některé z nich zakoupit v lékárně, avšak mnozí neradi o takových problémech mluví s lékárnicí a jinými cizími lidmi, a proto dávají přednost internetu, kde několik internetových portálů, které nabízí velké množství těchto produktů. Zkust můžete pro začátek čaj z kotvičníku, který mají v každé lékárně.

Nezanedbávejte svůj sexuální apetit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.