Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Rychleschnoucí osuška se vám bude hodit nejen na dovolené

Znáte to, ležíte u vody na dovolené, párkrát se vykoupete a osuška je ihned mokrá. Pokud máte malé děti, tak jste za tuto situaci dvojnásobně neradi, kdy musíte řešit to, že je ručník mokrý a ne a ne uschnout. Tento problém vyřeší rychleschnoucí osuška, která schne 3x tak rychleji, než osuška normální. Navíc je velmi příjemná na dotek. Je vyrobena z jemného a savého materiálu, který je velmi příjemný a do kterého se okamžitě zamilujete.

Každý kontakt s pokožkou bude stejný, jako by vás právě pohladilo pírko. Rychleschnoucí osuška je tedy velmi příjemná a má vynikající vlastnosti. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant a to zelené, modré, oranžové a žluté.

Ručník je o rozměru 75 x 150 cm a je vyroben z mikrovlákna, to se velmi rychle osuší a vy se budete cítit velice příjemně. Další věc, která se dá tomuto produktu přičíst k plusu je ta, že pokud už budete chtít jet domů od vody, nebudete muset dávat mokrý ručník do tašky mezi své věci, stačí jej chvíli nechat proschnout a je to. Nechte se rozmazlovat a hýčkat příjemnou osuškou, kterou pokud si koupíte, dostanete k ní i plážovou tašku ve stejné barvě a to zdarma. Pozor však při praní této osušky, protože pokud dojde ke styku s aviváží, můžete mikrovlákna poškodit.

Tento produkt oceníte i doma, kdy si například umyjete vlasy, které následně utřete do osušky. Ta pak velmi rychle uschne, aniž byste ji museli dávat na topení. Pokud půjdete na plovárnu tak opět velmi oceníte to, jak osuška rychle schne. Výhoda je obrovská a proto byste si měli tento ručník z mikrovlákna také domů pořídit. Výhoda je také jeho cena, která je o dost nižší než cena klasického ručníku a tak máte další důvod k tomu, abyste si tento produkt koupili a využili tak jeho předností. Osuška je k sehnání na internetu a prodává se i s plážovou taškou, která je k ní zdarma.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.