Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Víte, které spodní prádlo byste měli s partnerem rozhodně vyzkoušet?!

Spodní prádlo bychom si měli kupovat poměrně často. Nehodí se nosit zašlé, zaprané kalhotky, rozpárané trenýrky, vytáhané, neforemní něco, co jen minimálně připomíná, k čemu dříve sloužilo. Stejně tak to platí i s podprsenkami, tangami, boxerkami… Ani na doma se nehodí je používat, nikdy nevíte, co se vám může kdy stát a není nic trapnějšího, než se probrat u doktora v nemožném spodním prádle!

Oblékněte se do pohodlí

Výhody moderního spodního prádla jsou jeho přizpůsobivost, elasticita, podpora, velmi příjemné materiály a poměrně dlouhá životnost. Důležité ale je, aby vám prádýlko skvěle sedlo. A nejen vám, ale i vašemu příteli! Nejen ženy si rády potrpí na skvělých kouscích. I muži mají rádi příjemné oblečení. Třeba hezké a padnoucí trenýrky Calvin Klein! Můžete je použít jako skvělý dárek k narozeninám, ke svátku, k vánocům, nebo jen tak, pro potěšení muže vašich snů.

Budete-li pátrat po pánském prádle, které se líbí nejen mužům, ale i ženám, jistě vám padnou do oka i trenky Represent. Mezi modely v různých barevných i stylových provedeních si zaručeně vyberete! Navíc nechybí ani malé, nebo naopak velké velikosti, takže není problém pořídit spodní prádlo jak pro milovaného hubeňourka, tak pro muže, kterého je skutečně pořádný kus!

Abyste ženy nepřišly zkrátka, je důležité nabídnout i jim kvalitní zboží! Trenyrakarna.cz na ženy myslí a proto v jejím sortimentu nechybí i mnohé kalhotky. Kupříkladu 2pack kalhotek Puma vás vyjde levněji a budete mít skvělé prádýlko, které je tak příjemné, že ani nevíte, že jej máte!

Kvalitní e-shop s kvalitními službami

Nákupem právě v e-shopu Trenyrkana.cz můžete ušetřit na poštovném! Pokud bude vaše zboží v hodnotě vyšší, než 300 Kč, máte tento týden dopravu zdarma! Jestliže si vyberete nejen trenýrky, ale i ponožky, pyžama, nebo podprsenky a další, jistě k této akci jednoduše dosáhnete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.