Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak vybrat ten pravý vibrátor?


Také se nevyznáte ve změti erotických hraček? V návštěvách erotických obchodů nejste dvakrát zběhlá? A přesto byste si ráda pořídila vibrátor? Poradíme vám, jak vybrat ten pravý vibrátor, se kterým si užijete spoustu zábavy.

 

Vibrátor: Zábava pro vás oba

Vibrátor je skvělý pomocník, se kterým můžete sama zjišťovat, co se vám líbí. Vymezte si čas jen pro sebe, nalijte si sklenku vína a pusťte se do zkoumání. Až objevíte nová zákoutí svých tužeb, podělte se o ně se svým partnerem – každý muž uvítá jakoukoliv radu, která ho nasměruje kudy kam.

Tip: Pokud dosud nemáte s erotickými hračkami zkušenost, možná vám k sebeobjevování pomůžou venušiny kuličky a vibrátor na klitoris – snadno díky nim zjistíte, zda vám více vyhovuje vnější nebo vnitřní stimulace.

Odvážnější z vás mohou vibrátor přizvat ke společným hrátkám s partnerem – potěšení může přivodit nejen vám!

Podle čeho vybírat?

S erotickými hračkami teprve začínáte? Pak sáhněte po klasice. Klasické vibrátory jsou určeny nejen k vnitřnímu, ale také vnějšímu dráždění a jsou ideální k počátečnímu zkoumání. Na výběr budete mít mnoho modelů a volba záleží jen na vašem vkusu. V zásadě budete vybírat mezi realisticky zpracovanými typy a designovými hračkami, které penis nepřipomínají ani vzdáleně.

Tip: Velký výběr vibrátorů a jiných erotických pomůcek najdete na erodream.cz. Vybírat můžete z pohodlí vlastního domova a balíček k vám dorazí zcela diskrétně.

Pokud hledáte maximální stimulaci, pak sáhněte po dvojitém vibrátoru. Jsou určeny k současnému dráždění dvou míst a je jen na vás, která místečka to budou. Dejte si ale pozor, zda pořizujete dvojité dildo anebo vibrátor. Dildo bývá flexibilnější, ale oproti vibrátoru nenabízí vibrace.

Nyní přichází čas zvolit si velikost, tvar, materiál. Pro začátek jsou vhodnější menší a flexibilnější hračky, které vám nabízejí více možností použití. Při výběru žádná další pravidla neexistují – každému vyhovuje jiný materiál, ale všeobecně se zkuste vyhnout tvrdému plastu.

Tip: V nabídce vibrátorů najdete i voděodolné modely – ty potěší každého, kdo si rád užívá erotické hrátky ve sprše.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.