Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Reiki, cesta k duchovnu

By: Luz

Historie Reiki sahá velmi daleko. Jak Reiky vznikla se neví přesně, ale tradují se dva způsoby. Ten zajímavější a více pravděpodobný je ten, kdy Mikao Usui přednášel na japonské univerzitě, přičemž se k němu vznesl dotaz od žáka, ve kterém se ho ptá, zda viděl důkaz umění léčit.

Usui odpověděl, že ne, ale otázka ho přivedla k tomu, aby o tom přemýšlel. Začal pátrat po starých pramenech. Zde úspěšný nebyl a tak se rozhodl meditovat. Po 21 dnech dosáhl osvícení a dostal tak schopnost léčit. Mikao Usui založil první školu Reiky a své učení předával dalším. Mikao Usui se narodil v roce 1865 ve vesnici Taniai.

Kurzy Reiky u nás

Pokud vás tento způsob léčení zajímá, máte možnost si také kurz Reiki udělat. Posuňte se duchovně o mnoho dále. Kurz je možné udělat i dálkově, nebo osobně a to přímo v centru města Prostějova. Skládá se z ústní výuky, kde se vám vyloží a vysvětlí obsah kurzu. Vše lze také řešit po telefonu, což je u nás novinka. Naučí vás zde 2 diagnostiky čaker a aury automatickou kresbou. Budete zvládat iniciaci energie v reálném čase.

Dostanete studijní materiály a to buď v češtině, nebo ve slovenštině. Ty vám mohou přijít buď na email, nebo poštou. Obdržíte certifikát s razítkem školy o absolvování kurzu. Výhodou je, že se školiteli můžete cokoliv co se Reiki týče konzultovat kdykoliv i po ukončení kurzu a to klidně i za několik let.

Co vše vám kurz Reiki dá

Budete moci mít své klienty a můžete si tímto způsobem vydělávat peníze. Dostanete meditační materiály a na váš email vám budou chodit informace o kurzech o čakrách a auře. I vaše aura, čakry a meridiány se vyčistí a zharmonizují. Rozpustíte si bloky, potlačíte emoce, strach a neodplavené nánosy. To pro vás bude zdarma jednou měsíčně. Budete si moci vyčistit energii z vašeho bytu, pokud jsou zde hádky, či napětí. Další výhodou je to, že si budete moci rozšířit kurz zdarma.

Navštivte reiki kurzy Shamballa Prostějov a obohaťte své znalosti a dovednosti!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.