Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda, Zdraví

Zvětšení prsou vlastním tukem

Možná byste si sama velmi ráda někde na těle přidala a někde naopak ubrala. Svou nesouměrností se neustále zabýváte a zabýváte se i otázkou, jak to vyřešit. Pokud byste šla na plastickou operaci a pomoc získat silikonovými implantáty, pak byste k tomu, abyste byla dokonalá, musela ještě podstoupit liposukci. Jenže nyní se dají „zabít dvě mouchy jednou ranou“.

Konečně máte možnost zvětšit si prsa vlastním tukem a pozor, cena není vyšší. Je velmi podobná a možná i nižší, než kdybyste se rozhodla nechat si prsa zvětšit silikonovými implantáty. Zjistěte o tomto zákroku mnohem více. Budete mile překvapena.

Auto-augumentace pomůže zvětšit prsa vašim tukem

V ceně, která se pohybuje okolo 50 000 Kč je operace, pooperační kompresivní prádlo a jeden den hospitalizace na klinice. Zvětšení prsou vlastním tukem, kterému se také říká auto-augumentace probíhá tak, že se prsa vyplní tukem z břicha, stehen, nebo hýždí. Jednoduše řečeno, pokud vám někde překáží tuk, pak se ho jednoduše zbavíte a necháte si jej dát tam, kde byste ho jako žena naopak velmi ráda měla.

Pro koho je tento způsob určen a pro koho nikoli

Tato operace však není vhodná pro extrémně vychrtlé ženy, kterým by nebylo odkud tuk brát. V tomto případě jsou opravdu vhodné silikonové implantáty. Pokud se chcete podrobit operaci, musíte být zcela zdravá, nesmíte mít rýmu , kašel, nebo opary.

Naopak vhodná operace je to pro ženy, které chtějí mít větší prsa a nechtějí v sobě mít z jakéhokoli důvody silikonové implantáty a také pro ty, jež mají strach z větší operace. Pokud chcete pouze doplnit poprsí tukem, nikoliv jej zvětšit o více velikostí, pak je pro vás tato operace více než vhodná.

Poprsí lze zvětšit maximálně o jednu velikost a to z důvodu větší potřeby tuku. Zákrok je nutné opakovat několikrát a to proto, že se některá tuková buňka nemusí uchytit. Většinou se odebere kolem 600 gramů tuku a z toho se pak vloží do každého prsa 200 gramů.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.