Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Originální novoročenky pro firmy

Každá větší firma má ve zvyku, jako náznak slušnosti a váženosti vůči trvalým zákazníkům anebo spojencům firmy, posílat každý rok novoroční přání. Ale firmy mívají dostatek své práce, proto to nechávají na některých firmách.

Proč si vybrat firmu enovorocenky?

Jedná se o firmu, která se výrobou novoročenek pro firmy zabývá již sedm let, takže už má v tom praxi a ví, co zákazník požaduje. Navíc novoročenky budou originální, jelikož budou přímo podle vašich požadavků, vy si sami určíte, jaký text by mělo přání do nového roku obsahovat.

Samozřejmě, že nesmí chybět ani značka či logo vaší firmy a dokonce si zde můžete vložit i svůj podpis, aby všichni věděli, že přání posíláte zrovna vy a vypadá to opravdu hezky, když se na novoročence objeví i váš podpis. Také si budete moci vybírat z nepřeberného množství motivů, jaký byste chtěli zvolit pro své přání. Pak jen čekáte, až všechny vaše požadavky budou splněny a zkompletovány tak, aby vše k sobě ladilo a působilo to příjemným vzhledem. Ještě než dojde k tisku těchto novoročenek, tak vám je firma pošle na email, abyste schválili či vytknuli, jak by se přání mohlo ještě obměnit.

Detaily, které mnoho usnadní

Kromě obyčejné, vámi navržené novoročenky pro firmu, můžete také vybrat nějakou kombinaci. Třeba v případě, že spolupracujete s někým, kdo sídlí v zahraničí, tak můžete zvolit několik ročenek, které by byly v daném jazyce, aby jim rozuměli i vaši společníci. Kromě toho, můžete využít i možnosti, kdy vám bude poskytnuto za mírný poplatek dát do novoročenek vlastní jména. A to tak, že motiv novoročenky bude mít každý stejný, jen oslovení bude individuální, což se mnohdy hodí. Nejlepší na tom všem je, že novoročenky pro firmy jsou brzy hotové. Většinou je dostanete hned na druhý den, jen výjimečně se stane, že je dostanete do dvou dnů, ale i tak je to doba velice příznivá.

Když usnadnění, tak pořádné

Nejen, že vám daná společnost poskytne novoročenku pro firmu, což usnadní vaši práci při tvorbě, ale také nabízí variantu, že vám pomůže přání k novému roku i rozeslat daným příjemcům. A to buďto jako klasické tištěné přání v obálce, ale také je možnost jej odeslat pomocí internetu vždy na dané emailové adresy. Navíc vám nabízí akci, že pokud si objednáte novoročenky pro firmu, tak dostanete jednu osobní zdarma. Pokud bude vaše objednávka vyšší než 1500, tak dopravu dostanete zdarma. Takže v mnoha případech by byla škoda nevyužít těchto velmi příznivých nabídek.

Popřejte krásný Nový rok všem, kteří jsou pro vás důležití, a ušetřete mnoho času.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.