Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Jaká barva bude letošní barva vánoc?

Každý rok je trend Vánoc trochu jiný. Neznamená to však, že musíte každý rok nakupovat nové ozdoby a ty staré vyhazovat. Ozdoby z loňska rozhodně nevyhazujte, jejich čas opět přijde.

Všechny odstíny růžové, modré i pastely

Letos bude in barva růžová a to jak jasně růžová, tak klidně i starorůžová. Vybírat můžete ze všech možných odstínů této barvy. Kromě růžové si ale taktéž můžete svůj stromek ozdobit barvou modrou. V kurzu jsou také všechny pastelové barvy. Pokud se rozhodnete pro barvu růžovou, pak si k ní nakupte bílé doplňky. Jestliže se rozhodnete pro modrou, tak by to měla být bledě modrá a opět prokombinováná bílou.

Lidé však všeobecně, mají nejraději červené ozdoby, zlaté a stříbrné. Oblíbenou variací je ale i letošní trend bílo modré. Ozdobit stromeček si letos také můžete do přírodních tónů. Trendy jsou jak ozdoby hnědé, tak i takové, které mají nádech zlata, nebo oranžové. I když to možná bude znít zajímavě, tak zákazníci se poptávají po ozdobách zelené barvy.

Oblíbené tvary

Nejvíce se kupují ozdoby ve tvaru koule, zájem je ale také o srdíčka, špičky, hvězdičky, ale i labutě, ptáčky, koníčky a různé jiné tvary s vánoční tématikou. Lidé si také rádi nechávají vyrobit ozdoby na přání, kam si mohou nechat vepsat logo, jméno, nebo přání. Na stromečku pak můžete mít ozdoby se jmény svých blízkých.

Většina mladých lidí sahá po ozdobách, které jsou trendy a moderní. Starší lidé si pak na stromek dávají klasiku a to již řadu desítek let. Po přírodních barvách sahají mladí lidé, kteří chtějí svým dětem ukázat pravé a přirozené kouzlo Vánoc.

Zdobení stromečku není nic jednoduchého, jak by se mohlo na první pohled zdát. Často jde o vyloženě designérské kousky, pokud vám jde o originalitu a propracovanost. Možná se ptáte, jestli si lidé raději vyberou klasiku, či sáhnout po módním trendu, tak odpověď je, že chtějí raději tu klasiku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.