Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Co byste neměla říkat holce, která dostala kopačky

By: LMAP

Každá z nás, která dostala kopačky, toto velmi těžce nese. Jsme zhrzené, cítíme se podvedeně a svět se nám totálně zhroutil. Bolí to vždy. Ať už se jedná o lásku krátkodobou, nebo jste dostala kopačky po 20 – ti letech. Pokaždé je to velmi silné a bolestné a smířit se s takovou situací, není vůbec jednoduché.

Prožíváme neskutečná muka a srdce nám puká neuvěřitelným způsobem. Známe to asi všechny. Pokud máte nějakou takovou kamarádku ve svém okolí, tak jí rozhodně neříkejte věci, které jsou pro ni ještě horší, než kdybyste mlčela. Určitě neříkejte, že je dotyčný stejně idiot, který ji jen využíval. Tato slova jí nepomůžou k ničemu. Bude mít akorát špatný pocit z toho, že i idiot jí dokázal opustit.

Slova útěchy větou, že si ji nezasloužil, také nejsou na místě, protože ať to říkáte stokrát za sebou, tak tím kamarádku stejně neuklidníte. Možná máte pocit, že když jí řeknete, že si najde lepšího, tak se jí uleví. Pro ni je nejlepší v této chvíli právě ten, který ji momentálně opustil a nic o žádném jiném muži v jejím životě slyšet nechce.

Možná vám přijde vhodné uklidnit svou kamarádku tím, že teď bude mít třeba více času na sebe. Po tom ale ona vůbec netouží. Naopak vůbec neví, co si s tolika volným časem počít. Neví, jak jej má trávit, co dělat, aby nemyslela na to, že je sama a kde hledat uklidnění proto, aby netruchlila.

Nevnucujte jí ani žádné domácí zvířátko, protože to je věc, kterou ona nevymění za lásku svého života. Ano, starat se o zvířátko je sice pěkné, ale chlapa pes, nebo králík, nenahradí. Že přijde v jejím životě ještě spousty mužů, o tom jí neříkejte, pokud vaší kamarádce táhne už na 40.

Konečně si můžeš dát pleťovou masku klidně doma u televize, také není to, co by ráda slyšela. Určitě se bez té pleťové masky obejde víc, než bez svého miláčka a co už byste vůbec neměla říkat je fakt, že jste jejího bývalého potkala s tou novou ženou.

Buďte jí oporou tím, že budete poslouchat a umožníte jí se vybrečet, nebo jen trávit společný čas byť potichu, v kině, na párty nebo venku. Časem se jistě seznámí!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.