Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda, Nákupy

Zabraňte nepříjemnému pachu z pocení – přírodní deodoranty nejen krásně voní, ale tělo je miluje!

Trápí vás pocení a máte dojem, že žádný deodorant nevydrží dost dlouho? Pokud chcete pečovat o svoji pokožku, začněte používat přírodní deodoranty, které se starají o citlivou pokožku podpaží a nevytvářejí žádné alergické reakce.

Síla přírody v deodorantech

Přírodní parfémy a deodoranty obsahují spoustu přírodních látek, které nahrazují všechny ty umělé, jež mnoha typům pokožky způsobují nepříjemné alergie. Proč riskovat zarudnuté podpaží nebo různé skvrny, když se můžete spolehnout na přírodu!

Pocení je běžný proces, který se děje v každém těle. Pach vzniká tehdy, když se pot dostane do kontaktu s kožními bakteriemi. Deodoranty zabraňují množení bakterií a chrání tělo před nepříjemným pachem.

Žádné chemické látky

Bio deodoranty obsahují výtažky z bylin a květin, které přírodní cestou chrání tělo před pachem. Zároveň mu nijak neškodí. Pocení je proces, při kterém tělo odvádí škodlivé látky. Bio deodoranty obsahují přírodní minerální soli, které zabraňují zápachu, ale tělu nezabraňují v jeho přirozeném procesu. Rostlinný glycerín navíc pečuje o pokožku. Tyto deodoranty také většinou nezanechávají stopy na oblečení, což je velmi žádoucí.

Chemické deodoranty a antiperspiranty obsahují hliníkové soli, které potlačují zápach, ale nejsou pro tělo příliš vhodné. Pokud je to vždy alespoň trošku možné, je lepší používat přírodní deodoranty, které neobsahují žádné nežádoucí látky a jsou pro tělo 100% nezávadné. Poskytují příjemnou přírodní vůni, která tělo osvěží a navodí opravdový pocit čistoty.

Bio deodoranty je možné zakoupit jako kuličky, tuhé tyčinky, ale i spreje nebo pudry.

Pečujte o svou pokožku každý den a dopřejte jí tu nejvyšší kvalitu a spolehlivost vypěstovanou přírodou. Zabraňte alergickým reakcím na chemické látky a začněte používat nezávadné deodoranty, které krásně voní a zároveň pečují o vaši pokožku. Vaše tělo se bude cítit jako v bavlnce a navíc bude perfektně chráněno před nepříjemným pachem.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.