Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jaké punčochy na nový rok?

Některé ženy rádi chodí v sukních a šatech, jiným to přikazuje jejich povolání, ale když je venku zima či vás čeká nějaká důležitá schůzka, tak není možno vyjít jinak než se silonkami anebo punčochy. Novým rokem se ze silonek nestane jen tepelná ochrana, ale také módní doplněk.

Silonky anebo punčocháče?

Pravdou je, že mnoho žen používají silonky a punčocháče jako synonymum. Rozdíl je v tom, že silonky jsou ze speciálního materiálu, který je utkán velice tence, jehož prvním cílem bylo co nejvíce se přirovnat lidské kůži. Kdežto punčocháče jsou trochu teplejší a přes ně nohy neuvidíme.

Jak se změnil pohled na punčochy a silonky?

Většinou šlo jen o nezbytnou součást, nad kterou jsme nikdy nemuseli přemýšlet, ale nyní se z nich stal módní doplněk a náhradní nechybí v kabelce mnoha ženám. Protože pokud chcete být i nadále moderní, tak byste do svého šatníku měli přidat kouřové silonky, které budou hlavně barevné. Čím odvážnější barva, tím originálnější a veselejší budete. Avšak budete to daleko složitější, co se kombinací týče, protože s výraznými silonkami už nemůžete kombinovat výrazné šaty. Teď budete muset přemýšlet nad tím, jak co a s čím dát dohromady, ale ženy, které mají cit pro barvy, s tím problém mít nebudou. Například pokud si vezmete květovaná šaty, kde se bude opakovat zelená a žlutá barva, tak jednu z těchto barev může být barva pro silonky, záleží jen na vašem vkusu. A pokud máte strach, tak si můžete vzít jednoduché černé šaty, které rozzáříte právě barvou silonek či punčoch.

Čisté anebo vzorek?

Silonky i punčochy mohou mít více variancí. A nejedná se pouze o změnu barvy, ale také o tom, zda budou čisté anebo vzorované. Vy, které jste doteď volily čisté, tak byste měli sáhnout po vzorovaných, protože právě ty jdou do módy. Pravdou je, že zkombinovat vzorované silonky či punčochy bude daleko obtížnější, než si poradit s barevným laděním, ale milovnice módy si poradí. A nikdy to nepokazíte černou barvou, kterou něčím osvěžíte, a právě takové osvěžení může být daný vzorek. A odvážnější ženy zvolí barevné a ještě k tomu vzorované silonky či punčocháče. Nejen, že budete moderní, ale jde o velice krásný prvek a pokud to dobře zkompletujete, tak budete královnou všude, kde se objevíte.

Kde tyto silonky a punčochy mohu koupit?

Samozřejmě, že je to snadné, protože tyto moderní kousky se dají zakoupit v téměř každém kamenném obchůdku, který se zabývá módou a moderním oblečením. Avšak můžete si nákup udělat pohodlnějším a využít internetových obchodů, kde také nabízejí velkou škálu.

Buďte barevná a originální, protože být barevný je heslo pro módu na nový rok. A když to dobře zkombinujete, tak zazáříte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.