Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Kuchyňský mahjong – hra, která vás chytne!

Znáte tuto zábavnou hru? Pobavte se při klidu mezi pečení a uklízením!

Co je to kuchyňský mahjong?

Kuchyňský mahjong online hra, kde máte čtverečky, na kterých jsou různé obrázky věcí, které potřebujete v kuchyni, a všechny k sobě mají dvojici, tak jako při pexesu. Rozdíl spočívá v tom, že vy dané dvojice vidíte a pomocí nějakých tahů je spojujete k sobě. Jsou tahy, které můžete použít, jako táhnout rovně a podobně, ale jsou i takové, které používat nesmíte. A když správné dvojice společně spojíte, tak vám dvojice zmizí a vy máte více místa na to, abyste dělali další tahy.

Jaký je rozdíl mezi mahjogem klasickým a tímto kuchyňským?

Klasický mahjong se hraje tak, že jsou na sobě naskládány kameny a vy musíte logicky klikat na dvojice, které k sobě patří, abyste online casino odstranili všechny kameny, kdežto kuchyňský mahjong se hraje trochu jinak, jak už bylo výše zmíněno. Navíc klasický mahjong by měl mít čínské vzory, protože jeho historie sahá až do Číny. (Přesto existuje strašně mnoho podob, které nabízí téměř jakékoliv vzory.) A tento mahjong má specifické kuchyňské motivy.

Kde můžu tuto hru najít?

Tak jako všechny internetové hry. Prostě stačí napsat kuchyňský mahjong do vyhledavače a internet vám najde velké množství stránek, které nabízejí tuto hru online, takže si jí můžete zahrát klidně hned teď. Ale pokud máte doma neposedné kutily, tak si takovou hru můžete vyrobit sami doma. Prostě si uděláte nějaké pravidelné čtverečky, na které nakreslí kuchyňské nádobí a potřeby a pak je položíte na papír a tužkou si kreslíte dolovené tahy. Je to složitější, pracnější, ale taky si u toho užijete mnoho zábavy.

Proč kuchyňský mahjong hrát?

Jde o odpočinek a díky tomu dostanete hned jiné myšlenky a máte chvilku bez stresu. Kromě toho kuchyňský mahjong je logická hra, takže budete muset přemýšlet, čímž rozvíjíte svou logiku.

Pro jakou věkovou kategorií je hra určena?

V této hře není specificky určeno, že jí mohou hrát tihle nebo tamti. Ale může se si jí zahrát, každý, ať už jde o seniora anebo o malé dítě, teda pokud zvládne ovládání počítače. Každopádně stojí za to, aspoň si ji vyzkoušet a vy sami si vyzkoušíte, zda vás hra bude bavit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.