Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Recepty

Chutné a zdravé jídlo s přispěním olejů Terra Creta

Staráte se o své zdraví a zdravý životní styl vaší rodiny? Máte rádi dobré jídlo, které je zdravé, chutné a víte, že v něm máte to nejlepší? V tom případě do vaší kuchyně patří olivové oleje Terra Creta. Jakmile je vyzkoušíte, nebudete chtít žádné jiné!

Spolehlivá společnost Pemap

Tyto jedinečné řecké oleje na vaření i smažení k nám dováží společnost Pemap. Na našem trhu se pohybuje již od roku 1992, kdy z Řecka dovážela alkoholické nápoje. Nyní se ale zaměřuje na potravinářské zboží a od roku 2002 jde především o řecký olivový olej, oříško-čokoládové krémy Kiddy a Dolly. Dováží také vynikající víno Medvědí krev z Bulharska a další. Ze Slovenska přiváží sterilovanou zeleninu a distribuují našim výrobcům a producentům med, sterilizovanou zeleninu a citrónové koncentráty.

Společnost můžete navštívit i osobně. Ve Starém Městě u Frýdku Místku je pobočka, kde si můžete pořídit výrobky Wrigley, Ferrero a dalších cukrovinek.

Jednoduše s rozprašovačem!

Jestliže máte rádi nebo chcete moderní kuchyni a vaření, sáhněte po oleji Terra Creta ve spreji! Je to skutečně velký pomocník! Jednoduše stříknete na plátek masa, nebo do kuřete či na rybu a neminete nic navíc. Každá hospodyňka jej ocení a zamiluje si jej.

Také nebudete mastní, olej bude jen tam, kde má být. Olej ve spreji je velmi praktický a užitečný. Nemluvně o jeho chuti… ta je díky původu skutečně lahodná a nemusíte se bát ani toho, že by vám maso chutnalo jinak… Tyto oleje skutečně stojí za vyzkoušení!

Vyberte si i vy některý z výrobků, které k nám dováží společnost Pemap a obohaťte svou kuchyni o vynikající výrobky se skvělou chutí. Uvidíte, že překvapíte sebe, svou rodinu i známé. Je to také vynikající námět na dárek ať už na Vánoce, nebo jen tak, když půjdete ke známým a budete chtít potěšit hospodyňku.

4 Komentáře(ů) »

 • Richard napsal:

  Za sebe musim rict, ze jsem z olivovych oleju dovazenych Pemapem nadsenej:)) Dlouho jsem na trhu hledal neco, co by mi vyhovovala a zaroven kvalitou se alespon priblizilo olejum dovezenych z Thassosu. A jednou mi kolegove v praci udelali narozeninovy balicek, kde byl ol.olej a balsamico prave od Pemapu a bylo vymalovano. Od te doby Terra Creta nesmi na stole chybet.

 • Nikolas Svoboda napsal:

  Jsem takový vášnivý kuchař ametér. :D Ale při přípravách jídla se snažím vybírat kvalitní potraviny. Před pár lety jsem byl na dovolené v Řecku odkud jsem si přivezl všude známý kvalitní řecký olej . Úplně jsem se pro něho nadchnul – má výbornou chuť, stačí mi jenom troška.. prostě když mi došel, objednával jsem si ho z Řecka a jiný jsem nechtěl.

 • Veronika L. napsal:

  Kdysi jsme byli na dovolené v Řecku odkud jsme si dovezli olej a strašně jsme si ho oblíbili a hledali něco podobného zde v Česku.

 • Oliva napsal:

  Já se poprvé setkal s oliváčem v kuchyni loni na Rhodosu. Jídlo chutná úplně jinak a teď už bez něj při vaření nedám ani ránu. Nejraději používám Teru cretu, ale to většinou čekám na nějákou akci :D

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.