Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jaké předsevzetí nikdy nedodržíme

Skoro by se dalo říct, že žádné, ale některé nám přeci jen vyjdou, když dokážeme být na sebe pevní. Jenže pak jsou taková předsevzetí, která nesplníme, i kdybychom se na hlavu stavěli. Co to je? Jsou to především ta předsevzetí, kdy si řekneme, že se nebudeme uštvávat a budeme se věnovat raději víc sobě a svým koníčkům a zdravějšímu životnímu stylu.

Jste-li matka od rodiny, tak na koníčky a sebe rozhodně tolik času, kolik byste si skutečně přála, mít nebudete. Nikdy taky nedodržíte jen tak předsevzetí, že přestanete kouřit. Tohle není snadné rozhodnutí, které lze udělat ze dne na den a které jde snadno. Kouření je vnitřní boj a ten, kdo se s ním uměl poprat, je skutečně dobrý a má velmi pevnou vůli.

Určitě také nedodržíme předsevzetí takové, které je, že se nebudete obklopovat hloupými lidmi, ale svůj čas budete věnovat jen těm, kdo za to stojí. Hloupých lidí není vůbec lehké se zbavit a vytřídit je. Oni se jen tak nevzdají a pokud ano, tak se stejně mezi lidmi, kterými se obklopujete, objeví noví lidé, mezi kterými opět budou noví hlupáci.

Pokud se snažíte omezit paření a kalby s kamarády, tak toto předsevzetí je také zbytečné. K takovéto okolnosti vás musí přimět nějaký závažný fakt a to například založení rodiny, nebo nový partner, se kterým se budete chtít usadit a podobně. Jen tak se totiž svých kamarádů nevzdáte. Je to věc, kterou v tuto chvíli pro svůj život potřebujete.

O cvičení se také nejspíše rozhodnete, ale zcela jistě časem polevíte. Je to věc, která jak vás nechytne za srdce a nenakopne, tak si můžete říkat milionkrát, že budete cvičit, ale dodržet je to velmi těžké. Musíte se něčím motivovat, abyste to dodržela. Bez motivace vám to nepůjde. Nejlepší je také to, pokud se rozhodnete pro cvičení s kamarádkou, protože sama budete často cvičení odkládat a hledat důvody, proč cvičit nejít.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.