Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Problémy, které mohou nastat na dovolené

By: Miroslav Krejcirik

Dovolená, na kterou se těšíte celý rok, se vám může do vaší mysli zapsat velmi negativně a nemusíte to být zrovna z důvodu, že jste vybrali špatný hotel, nebo že jste jeli s cestovní kanceláří, která zkrachovala, a vy teď musíte řešit skutečně velmi nepříjemné věci.

I když si vyberete dobře a ze strany cestovní kanceláře nejde o žádný problém, může se stát něco, co pro vás bude velmi nepříjemné. Máte doma přítele a vyrazíte si na dovolenou k moři s kamarádkou? A co když na této dovolené poznáte jiného muže  a co když se s ním sblížíte mnohem více, než je zdrávo? Problém je okamžitě na světě.

Co tedy dál?

Přijedete a máte výčitky svědomí. Kdykoliv se podíváte na fotografie z této dovolené, máte v hlavě to, co jste udělala a máte velké výčitky svědomí. Co s tím? Bohužel už se stalo a situaci nevrátíte. Zkuste na celou věc zapomenout a v myšlenkách se snažte k ní nevracet. Každý občas šlápne vedle a tím pádem řešíme to, že jsme udělali něco špatně. Rada jediná, čas to vyléčí a myšlenky zpět už nepouštějte do své mysli. Jinak byste se zbytečně dlouho trápila, čímž si rozhodně vůbec nepomůžete.

Dovolenou vám však také může zkazit to, když jedete se svým partnerem, se kterým zatím jen chodíte, ale nežijete. Můžete najednou procitnout z velké lásky a zjistit, že by vám společná domácnost vůbec neprospěla. Váš drahý je totiž strašný bordelář a odmítá se denně koupat. I to se klidně může stát.

Co ještě můžete zjistit, když si vyrazíte na dovolenou?

Pokud jedete jen s kamarádkou, klidně po příjezdu domů můžete zjistit, že vám vaši postel zahřívala jiná žena. Jak to zjistíte? Než odjedete tak postel povlékněte a ustelte. Je jasné, že by měla takto zůstat i když se vrátíte. Postel by měla vonět aviváží, nikoliv cizím parfémem, měla by být ustlaná a také by na ní rozhodně neměly být žádné vlasy. Pokud to tak není, zbystřete. Příště si odjezd na dovolenou se svou kamarádkou asi hodně promyslíte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.