Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Mužské zlozvyky, které nám vadí

By: Vic

Určitě to znáte velmi dobře, pokud doma máte muže. Zajisté i on má nějaké zlozvyky, které vám vadí a kterých byste byla ráda, aby se zbavil, nebo alespoň omezil.

Muži si prakticky neuvědomují, proč nás až tak jejich zlozvyky obtěžují a naopak nás vidí jako ty, co neustále něco na nich vidíme. To, že dělají něco špatně si prostě neuvědomují a nepřipouští. My ale naopak žijeme v domnění, že nám to snad dělají naschvál a nedokážeme pochopit, jak to vůbec mohou myslet vážně. Každý tuto situaci vidí jinak a každému tato situace připadá naprosto rozdílná.

Jaké zlozvyky to jsou, které nám ženám tak vadí?

Je to především nepořádek, který muži tak rádi dělají a vůbec si neuvědomují, že je něco špatně. Pokud máte takového muže a nejspíš ano, sdělte mu, že máte ráda věci na svém místě, že je to stejné, jako byste mu dělala nepořádek v jeho autě, které si jistě tak rád udržuje. Nepořádek jakéhokoliv rozsahu nám ženám prostě vadí, proto je třeba naučit muže alespoň základům toho, co byste doma měla ráda. Uklízet nejspíš budete muset tak či tak po svém muži, ale rozhodně to nemusí být až v takovém rozsahu.

Dalšími zlozvyky, které nám mohou vadit může být to, když jsou muži hulváti a vyjadřují se nevybíravým způsobem, nebo pokud jsou naopak nesmělí a nic z nich nevypadne. Nejlepší je zlatý střed. Pozorný, vnímavý muž, který to však s péčí o ženu vyloženě nepřehání. Protože čeho je moc, toho je taktéž příliš.

Ženy taktéž nemají rády, když je muži zaškatulkují do pozice žena v domácnosti. Rády by se viděly rozhodně někde jinde než v kuchyni a u žehlícího prkna. Samozřejmě tyto věci patří k součásti domácnosti, ale neměly by být tím jediným, co žena ve svém životě dělá a proto by jí muž měl občas vzít na večeři a podobně. Také by jí měl muž dát prostor pro své vlastní zájmy.

Ženy také nemají rády, když muž hledí jen sám na sebe a upřednostňuje svoje záliby.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.