Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Zpestření plavání s malými dětmi

Máte doma malé dítě a přemýšlíte, jak byste mohli zpestřit Váš tradiční průběh týdne? Přihlaste se na plavání kojenců v Praze 6. Tyto kurzy jsou vhodné pro děti od půl roku do tří let. Všechny kurzy plavání kojenců Prahaprobíhá ve velmi příjemném prostředí. Bazén splňuje veškeré hygienické podmínky. Kurzy probíhají pod dohledem zkušených lektorek.

Kurzy plavání jsou nejen zpestřením Vašich rodinných chvil, ale také Vaše děti dostanou opět pocit, jako by byly v bříšku své maminky. Kurzy plavání jsou postaveny na základě nejrůznějších her, říkanek, písniček i mazlení. Vy i Vaše děti se budete cítit šťastně. Vaše dítě bude intenzivně vnímat přítomnost svých rodičů. Kromě toho získá pocit, že se mohou spolehnout na své rodiče. Kurzy plavání jsou doplněny o pohybové aktivity.

Děti se naučí základním plaveckým dovednostem, které jsou nutným základem pro naučení se plavání. Vaše děti si osvojí dovednosti splývání v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, potápět se i orientovat se pod vodou. Plavání kojenců je záležitostí nejen matek a jejich dětí, ale do této aktivity jsou velmi často zapojeni také tatínkové.

Zatímco tatínkové s dětmi si mohou užívat plavání ve vodě. Vy si můžete dopřát detoxikaci Vašeho těla. Více informací o očistě organismu se dovíte na webových stránkách společnosti Cordeus. Svou detoxikační kůru si můžete vybrat na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Tato očista Vám umožní se cítit skutečně pohodlně a fit. Vybrat si můžete například hydrocolon terapii, detoxikační masáže nebo některou z detoxikačních koupelen a zábalů. Koupel z mořských řas jedinečně podporuje odtučňovací a detoxikační proces.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.