Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Láska z Facebooku

Znáte to možná sami, že vás Facebook spojil s někým, s kým teď jste, nebo dokonce spolu žijete, či spolu zakládáte rodinu. Facebook je prostě fenomén, který lidi nejen spojuje, ale bohužel také rozděluje a díky kterému spolu lidé mohou být neuvěřitelně blízko a to i tehdy, žijí-li na opačném kontinentu.

Díky tomu, že můžeme mít Facebook i v mobilu, je velmi snadné se spojit kdykoliv  s kýmkoliv a to zcela zdarma. Proto nás tato síť tolik láká, proto nám tolik dává, ale zároveň i bere. Je to hlavně žrout času a způsobuje častou nepozornost, kterou bychom věnovali jinde.

Jak může láska z Facebooku vzniknout?

Celkem jednoduše, pokud si uložíte někoho do přátel, tak si s ním pak můžete snadno psát a kontaktovat jej kdykoliv kdy, je online, což v dnešní době, kdy je Wi-Fi na každém kroku není vůbec těžké. Psát si tedy může prakticky nepřetržitě.

Slova jsou skutečně důležitá a ty nás dovedou k tomu, že se postupem času seznámíme. Nemusí to být ani slova vyřčená z úst, ale mohou být to samozřejmě slova psaná a proto se dva pomocí Facebookových stránek dokážou seznámit mnohem rychleji, než kdyby spolu měli chodit na rande, ke kterému samozřejmě také dochází, ale zdaleka ne tak často, jako když si dva lidé online píší.

Navíc spolu mohou komunikovat i s ostatními kamarády a tak se prohloubí i kamarádské vztahy mezi partnerovy kamarády a vámi, což je také velké plus a tak si pak se všemi v partě máte vlastně co říci.

Láska přes Facebook tu je a bude. Zapátrejte ve své paměti po tom, kolik lidí se již takto seznámilo. Kupodivu zjistíte, že jich bylo více než dost. Na Facebooku také najdete skupiny, kde se lidé seznamují a jsou to skupiny určitých měst. Snadno tak máte možnost najít partnera právě z vašeho okolí. Navíc je to sociální síť, kterou využívá 95% dospělé populace.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.