Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Má u žen větší šanci pan krásný, nebo bohatý?

Obojí má svoje pro i proti a úplně nejlepší je, když se tyto dvě věci zkombinují a jeden muž je jak krásný, tak i bohatý. Většinou to tak ale není, a jestli jo, tak určitě ten bohatý fešák nebude volný. Koho si tedy vybrat?

Jaké pro, má krásný chlap a jaké pro, má muž bohatý a úspěšný?

Hezčí muži  vypadají dokonale, jsou neustále upravení a vyjít si s nimi je pro spousty žen velmi lichotivé. Určitě si každá z nás velmi ráda vyjde po boku krasavce a nechá si jej závidět od zbytku žen. Mohou pak být pyšné na to, že tento krasavec, si vyšel právě s nimi a to také něco vypovídá o tom, že i ony nebudou úplně k zahození.

Být s hezkým mužem je lichotivé, avšak pozor, aby svou krásu nevyužíval k tomu, aby lovil i v jiných vodách. Takoví muži to, že jsou pěkní, vědí, a tak to také dávají mnohdy i patřičně najevo a stávají se z nich proutníci. Mít tedy vedle sebe hezkého muže je jak příjemné, tak i riskantní. Pokud je tento muž pouze hezký a nemá moc peněz, tak si s ním asi moc zábavy neužijete, ale budete muset počítat s tím, že si nejspíš budete muset spousty věcí odříkat.

Oproti tomu bohatý muž vám dokáže dát cokoliv, co budete chtít. Možná nebude tak hezký, ale zase si budete moci užít spousty zábavy, krásné dovolené, mnoho dobrodružství a budete si moci koupit téměř cokoliv, co budete chtít. Bohatý muž vás zahrne vším, co budete chtít a po čem budete toužit. Vaše možnosti budou ohromné, ale i tady hrozí fakt, že se může scházet ještě i s jinými ženami, že nebudete v jeho životě jedinou ženou, je velmi pravděpodobné. Také jeho chování k vám nemusí být až tak ideální a můžete se potýkat i s tím, že vám bude dávat najevo, že on je víc jak vy. Samozřejmě, že nemůžeme házet všechny do jednoho pytle, ale je to celkem častý jev. Peníze totiž mužům dávají moc a sílu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.