Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy, Zdraví

Dbáte na svou stravu? Nakupujte poctivé potraviny v Pankráckém Rynku.

Není nic nad to, když si můžeme doma vypěstovat bylinky, zeleninu, nasbírat ovoce z vlastních stromů, u nichž si můžeme být jisti kvalitními plody bez zbytečné chemie. Jestliže ale bydlíme ve městě, většinou tuto příležitost nemáme.

Kvalitní výrobky, které pro vás připravují lidé se smyslem a láskou k šetrnému zacházení se surovinami pro jejich výrobu, lze ochutnat a koupit si v Pankráckém Rynku. Nechybí tady ani nabídka čerstvých ryb, spolehlivý řezník, kavárna, bistro a mnohé další.

Farmářské trhy a poctivé potraviny

Pro to, aby bylo připravené jídlo skutečně chutné, je důležité vybrat si kvalitní suroviny. I známí kuchaři jako je Filip Sajler, Ondřej Slanina nebo Zdeněk Pohlreich při svém kulinářském umění používají jen čerstvé a prvotřídní potraviny.

Právě takové je možné sehnat, navštívíme-li farmářské trhy, ale stejně tak Pankrácký Rynek. Každý den tady najdete výtečné denní menu, díky němuž se zasytíte obědem připraveným s péčí a potřebou dopřát zákazníkovi jen to nejlepší.

Navštívíte-li prostřednictvím webových stránek bistro, prohlédnete si jeho útulné prostředí a snadno zjistíte, co přináší daný týden nabídka jídelního lístku a taktéž ceník připravovaných jídel.

Teplá jídla jsou podávána po celý den, snídaně vás čeká od 8:00 – 10:30 hod a polední nabídka platí od 11:00 – 14:30 hodin. Jídla je možné zabalit i s sebou. Každý pátek od 15:00 hodin si můžete navíc objednat dezert se slevou 20%.

Odpočinek v příjemném prostředí

Pankrácký Rynek nabízí i možnost odpočinout si, popovídat s přáteli, užít si relax a pohodu kupříkladu u šálku kvalitní a lahodné kávy nebo čaje.

Nenechte se pobízet a vydejte se s přáteli nebo partnerem do Pankráckého Rynku. Ochutnáte delikátní pokrmy a nakoupíte si kvalitní suroviny, z nich doma připravíte stejně lahodné pokrmy pro celou vaši rodinu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.