Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jaké jsou naše nejčastější chyby

Nikdo není bez chyby a každý máme velké množství chyb. Jaké jsou ty nejčastější chyby a proč se jimi zabýváme?

Nejčastější chyba je to, že nejsme tak úspěšní, jak bychom si sami přáli. Toto řeší spousta lidí a dokonce i ti, kdož jsou podle nás už na vrcholu. Pro takovéto lidi je stále jejich cíl výš a výš a je velmi těžké, se dostat tam, kam by sami chtěli, protože žijí ve vidině, že mají možnosti být ještě dál, než jsou.

Nemusíte však nutně být takovýto kariérista, abyste se dostali do pozice, kde si uvědomujete, že nejste natolik úspěšní, jak byste měli být. Lidé jsou v těchto situacích velmi nešťastní a řeší, v čem být lepší.

Další velká neřest a chyba je hádání se. Pokud jste chytří, snažíte se hádkám spíše vyhýbat, než je vyvolávat, ale jsou i tací lidé, kteří si vyloženě libují v tom, že se rádi hádají a vyvolávají konflikty, tam kde si mohou dokázat, že jsou něco víc.

Nejraději hádky vyvolávají v obchodech a restauracích, protože zde je někdo nemůže poslat do patřičných míst a je nucen s nimi spíše souhlasit, než jim odporovat. Pokud jste chytří, tak toto neděláte. Pokud jste jednodušší, potřebujete si něco dokázat a zvýšit si tím své sebevědomí, pak se takto rádi dáváte s někým, kdo na vás ne může do křížku.

Další chyba je také v tom, že nestíháte. Nedokážete si správně naplánovat čas a pak máte pocit, že den strašně rychle utekl a vy jste vůbec nestihli to, co jste stihnout měli. V první řadě si nedávejte příliš mnoho úkolů, protože budete uštvaní a budete večer naštvaní sami na sebe za to, že nestíháte to, co byste stihnout chtěli.

Špatná vlastnost je i ta, kdy nečtete. A teď není řeč o knihách, ale o pravidlech, právech, povinnostech a ostatních…. Často tak přehlídnete velmi důležité věci a nestačíte se divit těm fatálním následkům.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.