Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak mít krásné manželství

Do manželství se vstupuje s láskou a s tím, že s člověkem, kterého si bereme, budeme v dobrém i ve zlém. Samozřejmě jsou nutné nějaké ústupky, které proto, abychom mohli být šťastni a rozuměli si, musíme udělat. Jak mít krásné manželství a jak v něm být šťastni?

Neztrácejte respekt a věnujte jeden druhému dostatek pozornosti i tehdy, pokud jste spolu dlouho. Další důležitá věc, kterou byste měli společně dělat, je řešit problémy, které nastanou. Neuhýbejte před vzniklými konflikty, ale věci řešte. Pokud jsou v manželství již děti, tak je třeba, aby děti vychovávali oba rodiče společně a péče se nenechávala pouze na matce.

Matky pak bývají nespokojené, a jelikož o své dítě pečují samy, mohou být i unavené a nechce se jim potom večer věnovat ještě manželovi, protože by mnohem raději spaly. S tímto ale souvisí veškerá pomoc v domácnosti. Je jasné, že co se týká domácích pracích, tak ženy jsou zaneprázdněné mnohem více a proto, je dobré, aby jim muž pomohl.

Do svatby se nežeňte hned, ale nejprve partnera dobře poznejte. Pokud totiž budete uspěchaní, budete vidět partnera růžovými brýlemi a jeho slabiny vám uniknou. V manželství vám ale potom mohou začít vadit. Proto je dobré nejprve skutečně dobře poznat toho, koho si chcete brát.

Co může být v manželství těžké, je dostat se do špatné finanční situace. Tady je také třeba, aby manželé drželi spolu a táhli za jeden provaz. Je třeba se uskromnit a měli by to udělat oba stejně. Možná se do finančních potíží dostanou manželé pouze vinou jednoho z nich, pak ten druhý má právo na to být naštvaný, ale tyto situace jsou zkouškou toho, jak moc dotyčného milujete a kolik toho pro něj jste ochotni udělat. Naopak pokud je vaše manželství ve finanční pohodě, pak to ale může skřípat zase jinde. Peníze nejsou totiž důvodem štěstí. Jde o úplně jiné priority, pokud chcete zažít skutečnou lásku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.