Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak si hledat po čtyřicítce partnera

Patříte mezi ženy, kterým je více jak 40 a jsou samy? Manžel si zřejmě našel jinou, mladší přítelkyni a vy jste tak zůstala sama a přitom to tak nechcete? Kde hledat nového partnera v tomto věku? Na diskotéku už nechodíte, do společnosti také ne, vždy pro vás byla důležitá rodina, pro kterou jste žila, ale ta se teď bohužel rozpadla a co bude dál?

Ještě nejste tak stará na to, abyste byla sama a vaše dny ještě zdaleka nejsou sečteny. Vy máte stále šanci najít si někoho, s kým budete šťastná a vedle koho se budete cítit dobře. První možnost, která se vám nabízí, je seznamka.

Sice to zní zoufale, ale proč to nevyzkoušet. Je spousta párů, kteří se takto seznámili. Jsou různé typy seznamek a některé se soustředí právě na věk, ve kterém jste vy.

Určitě vám velmi pomůže i samotný internet. Sociální síť Facebook, má též mnoho profilů, kde se lidé seznamují. Výhodou je, že o člověku, kterého vlastně chcete poznat víte dost a to díky jeho profilu, který na Facebooku má, zjistíte zde opravdu mnoho a tak se dozvíte hned, s kým máte tu čest.

I když už se na to necítíte, vyrazte si občas někam s kamarádkou. Zajděte si na kávu, do kina, nebo zacvičit. Třeba narazíte na člověka, který je sám stejně tak, jako vy teď.

Začněte se o sebe více starat. Dbejte na to, jak vypadáte a co máte na sobě. Dost možná se z šedé myšky vyklube pořádná kost a je úplně jedno, že už nejste nejmladší. V každém věku můžete být krásná.

Hodně se seznámíte i tehdy, pokud si pořídíte pejska a budete s ním chodit pravidelně ven. Pejskaři se mezi sebou vždy znají, zdraví se, povídají si o svým mazlíčcích a vznikají mezi nimi nová přátelství. Jsou spolu totiž často a to každý den a tak chtě nechtě, spolu komunikují a povídají. Mají také přehled o tom, kdo je zrovna sám a komu odešla manželka. Třeba tady najdete štěstí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.