Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Chci být single… Mnohé ženy žijí samy, a přesto jsou spokojené.

V dnešní době je single stále více žen, a to proto, že se dokážou samy o sebe dobře postarat a nikdo jim jejich styl života nenarušuje. K sexuálním hrátkám jim stačí kamarád, nebo milenec a jinak si žijí po svém a samy.

Unsplash / Pixabay

Výhody single život jistě má. Nemusíte se o nikoho starat, nikomu vařit, po nikom uklízet a dělat si můžete jen to, co sama chcete. Je úplně jedno, v kolik hodin se vrátíte a kam si budete chtít s kým vyrazit. Evidentně kolem sebe máte spousty přátel, se kterými sdílíte zábavu, radost a volný čas. Váš život vás takhle baví.

Abyste si nepřipadala až tak sama, máte doma domácího mazlíčka a s tím se cítíte dobře. Single život má výhody, ale také samozřejmě nevýhody. Určitě jednou budete myslet na rodinu a děti, které se s single životem dají jen těžko skloubit, a tak budete muset vymyslet něco jiného. Dokud jste ale ve stavu, že vám single život vyhovuje, tak si jej užijte. Ženské práce, jako je úklid, vaření, praní a žehlení je třeba vykonávat každý den, kdežto ty mužské práce, kdy potřebujete přivrtat poličku, opravit kohoutek a podobně, jsou nutné jen občas, proto pokud doma budete mít muže, bude to pro vás mnohem náročnější.

Opačně to však je tehdy, potřebujete-li muže proto, aby vás finančně zabezpečil. Pokud jste soběstačná, tak vám skutečně doma vůbec chybět nebude. Muži jsou zvyklí, že se o ně budeme starat stejně tak, jako to dělaly jejich matky, ale na rovnoprávnost absolutně nehledí. Vždyť zapnout pračku, nebo naskládat nádobí do myčky, či jej pak vyndat, by měli umět stejně dobře, jako to umíme my, ženy.

Měli by umět pomáhat a starat se o chod domácnosti stejně jako ženy. Nemusí toho dělat ve větší míře, ale zapojit by se rozhodně měli. Když už se nezapojí z důvodů takového, že jsou pracovně maximálně vytíženi, pak by to doma ale měli kompenzovat po finanční stránce.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.