Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina, Zdraví

Zajímáte se o problematiku určení otcovství? Obraťte se na společnost Genexone.

Z různých důvodů dochází k tomu, že se rozhodneme pro genetické testy, které potvrdí či vyvrátí, je-li otcem dítěte muž, který jej vychovává a který je za biologického otce pokládán. O tyto testy žádají nejen muži, ale i ženy a organizace.

Uvažujete-li o tom, že si necháte testovat otcovství analýzou DNA neboli paternitními testy, obraťte se na specializovanou společnost, která se touto problematikou zabývá. Pravděpodobnost otcovství je obvykle určena s více než 99,9999% jistotou.

Co pro vás Genexone může udělat?

Společnost Genexone, sídlící v Olomouci na adrese Legionářská 1319/10, se zabývá molekulárně genetickými vyšetřeními humánního a nehumánního genomu dle konkrétních požadavků. Můžete chtít provést testy k určení otcovství, kdy je sledováno nejméně 22 oblastí v lidském genomu. Jsou vybrány s přihlédnutím ke specifikům českého a evropského obyvatelstva. Analýza se dá na žádost klienta rozšířit o více oblastí.

Jde o určení otcovství analýzou DNA, genetických testů původu, sportovních vloh dítka… Všechny testy jsou prováděny přímo v laboratoři společnosti a analýzy jsou naprosto anonymní, což uvítá a ocení velké množství zájemců o testy.

Také se provádí genetické testy sportovních vloh, jak již bylo zmíněno, testy genetického původu za pomoci polymorfismů v mtDNA a na Y chromozomu. Na přání je možné provést i jinou DNA diagnostiku.

Dále je možné obrátit se na Genexone s žádostí o služby zkoumání humánního i extrahumánního genomu. Extrahumánní testování je zaměřeno k určení pohlaví ptáků, diagnostikování virových infekcí ptáků a diagnostikování chlamydií u ptáků.

Potřebujete-li odborníky, kteří vám zodpovědně a spolehlivě provedou testy otcovství, obraťte se na společnost Genoxone. Vaše dotazy zodpoví diskrétně, anonymně, v krátkém čase a vy budete znát vše, co potřebujete nebo co vás zajímá.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.