Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Manžel už mě nemiluje, protože jsem přibrala

Nejedna žena časem přibere. Ano, bývaly jsme štíhlé a krásné, ale přišly děti a už to prostě není takové jako dřív. Je to problém většiny žen. Trápíme se s nadbytečnými kilogramy dnes a denně a nevíme, jak se s tím vypořádat. Neustále zkoušíme různé přípravky na hubnutí a diety, chodíme cvičit, ale výsledky nikde vidět nejsou.

Trápíme se tím a trápí nás to obzvlášť tehdy, když nás kvůli tomu přestane náš muž milovat. Bohužel je to těžká situace a vám se na vašem muži také nemusí líbit to, že přibírá, nebo má šediny, či dokonce plešatí.  Stejně tak se nelíbí mužům to, když přibereme my.

Když s námi začínají, jsme atraktivní a krásné ženy a mělo by to tak zůstat. Realita je však často jiná. Někdy prostě přestaneme být atraktivní, protože přibereme a muži to velmi řeší. Nemusí o tom vůbec mluvit, ale poznáte to z jejich chování.

Někdy si ale skutečně za svou postavu můžeme sami, protože, jsme na cvičení líné a pohodlné a to začneme vidět až tehdy, když nám muž uteče za jinou. Toto je hnací motor, který nám poručí, něco se sebou dělat, i když jsme do té doby nic takového nedokázaly. Musí přijít zásadní zlom a ten nám teprve ukáže, že takhle to dál nejde a tudy cesta nevede.

Některé věci je třeba řešit ještě před tím, než přijdou. To proto, abyste zabránila tomu, že se skutečně stane něco, co jste nechtěla. Skutečně je třeba o sebe dbát a to i přesto, že jste ve vztahu, kde je vše zatím v pořádku, protože se klidně může stát to, že to v pořádku nebude a pak už je pozdě něco řešit.

Udělejte si vždy ještě čas sama na sebe a to abyste si mohla zajít zacvičit, nebo do solária, či na kosmetiku, nebo se sama sobě věnujte doma. Kupte si rotoped, nebo jinou cvičební pomůcku a najděte si čas si na přístroji zacvičit. Nikdo netvrdí, že z vás musí být anorektička, ale určité meze by nadváha mít rozhodně měla.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.