Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Pojmenuj pánské přirození

Jsou ženy, které mají pro pánské přirození různé názvy. Prostě se jim líbí, když penis není jen pohlavní orgán, ale doslova hračka, s kterou si mohou hrát anebo dělat, co se jim zlíbí.

stokpic / Pixabay

I maminky přirození jejich chlapečků pojmenovávají

Pravdou je, že mnoho chlapců, později mužů se setkává s pojmenováním svého přirození už v brzkém věku, protože jen málokteré matka použije pro pánský pohlavní orgán slovo penis, protože se jim to zdá velmi hrubé na to jejich malého chlapečka. A tak vymýšlejí různé jiné varianty a zejména zdrobněliny, které by nezněly tak pohoršeně. Pravdou je, že tito malí chlapečci nevědí, že onen pinďa neslouží jen k močení, ale také k uspokojení, a proto jim podobné zdrobněliny vůbec nevadí.

Když se jménem přijde přítelkyně

Pokud přirození pojmenuje přítelkyně, tak záleží na mnoho aspektech, které udávají, zda se muž urazí anebo ho to potěší. Prvním z nich je věk, samozřejmě, že to snese lépe mladý kluk, který právě zažil svou první postelovou zkušenost a jinak se bude tvářit muž, který je zkušený lovec. Dalším aspektem je také to, jaké pojmenování přijde.

Jsou názvy, které určují, že jde o velký, mohutný a velmi výkonný orgán, což chlapům samozřejmě zvyšuje ego, takže se těmto přezdívkám nijak nebrání, avšak existují i takové, které naznačují, že nejde o až tak silný stroj a pak se jednoduše může stát, že se urazí. A také záleží na tom, jaké city ke své přítelkyni cítí a jak je pojmenování soukromé, protože pokud jde o ženu, kterou opravdu moc miluje a ta žena sice vytvoří přezdívku, která se moc nebude zamlouvat, tak si na to může zvyknout, pokud pohlavní orgán bude touto přezdívkou oslovovat jen v soukromí a nikomu to neprozradí.

Přezdívka, která neurazí

Pokud chcete přirození vašeho miláčka vymyslet takovou přezdívku, která by mu nevadila, tak je nejlepší se s ním o tom poradit. Když třeba vymyslíte něco, co by se vám líbilo, tak se zkuste zeptat i jemu, zda by mu to vadilo či ne. Pro některé páry je také vzrušující, když ono pojmenování pohlavního orgánu udělají společně. Nakonec se vymýšlení přezdívky může obrátit ve velmi zajímavou hru, která potěší oba dva.

Přezdívka pohlavnímu orgánu není vždy nejlepší volbou, protože můžete svou drahou polovičku urazit, ale na druhou stranu můžete díky této přezdívce dosáhnout lepších zážitků.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.