Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

První sex s novým partnerem

maumau97 / Pixabay

Často se na první společné milování velmi těšíme, nemůžeme se dočkat toho, až přijde, ale zároveň máme v podvědomí obavy, které jsou s tím spojené. Ženy mají strach z toho, že se muži nebudou líbit, protože se soustředí na své nedokonalosti a nikoliv přednosti a neustále v hlavě řeší to, jestli nebude jejich novému partnerovi vadit jejich nedokonalost.

Muži zase řeší fakt, jestli dokáží novou partnerku v posteli uspokojit a jelikož neznají její touhy, tak nevědí, na co se mají zaměřit, další věc, které se bojí je selhání a protože na to tak často myslí, tak se to pak opravdu může stát.

Vůbec se nejedná o nic, co by bylo ojedinělé a zvláštní, protože v parterech v tu chvíli, kdy k sexuálnímu aktu dochází, narůstá nervozita, pocit studu a strach. To se také podepíše na výkonu, který nemusí být až tak dokonalý, jak byste si mohli přát. I když první sexuální sblížení nemusí být tak ideální, jak jste čekali, věřte, že to časem vypilujete a že to bude zajímavé a hezké a že určitě se určitě dostanete do fáze, která pro vás bude naprosto ideální a kdy se budete moci na sexuální akt těšit. Velmi důležité je to, abyste měli v posteli s partnerem stejné zájmy a nenutili se do něčeho, co vám osobně není příjemné.

Pokud vám to spolu bude vyhovovat, máte vyhráno, ale nečekejte, že to bude hned od začátku. S protějškem se prostě chtě nechtě musíte nejprve blíže poznat. První chvíle jsou plné nepředpokládaných věcí. Pokud je to možné, dostaňte z partnera alespoň to, co se mu v posteli líbí a co byste rádi vyzkoušeli vy.

Mluvte o sobě a ptejte se na jeho touhy a to ještě, než spolu do postele půjdete. Je velmi důležité pak vědět a netápat, protože takové to pokus omyl, vám moc nepomůže, ale naopak vás to může velmi znervóznět. Je lepší tedy vědět dopředu, na co se připravit a co čekat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.