Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Kde všude se dá užít sex

By: jawanijaneman071

Fantazii se meze nekladou a sex se dá užít prakticky kdekoliv. Kromě postele máte možnost užít si sex kdekoliv jinde. Nemusí to být nutně doma, ale samozřejmě i jinde. Pokud nikoho nepohoršujete a neprovozujete sex někde na veřejnosti, můžete si jej užít prakticky kdekoliv.

Místa, prostředí a situace všeho druhu

Abyste zažili něco, co jinde jen těžko prožijete, musíte vymyslet něco originálního. Sex v autě asi zažil každý z nás a to ať už z důvodů, že neměl jinou možnost, nebo proto, že se mu to zdálo jako dobré místo proto, aby si užil něco jiného, než na co je zvyklý. Sex v přírodě také není výjimečný, protože je doprovázen adrenalinem, zda vás může někdo chytit.

Tam kde se pije alkohol, padají i zábrany a podle toho to také vypadá. Sex v zapadlém koutu diskotéky, nebo za místním hostincem, není nic až tak neobvyklého, co by také spousta z nás nezažilo. Velmi vzrušující může být sex ve výtahu, nebo dokonce i v myčce aut. Už jsem i tento příběh slyšela od svých kamarádek, i když nechápu, jak se to dá stihnout, ale asi dá. Velmi vzrušující také může být pomilovat se v kabince, ve vašem oblíbeném butiku. Určitě jste sami někdy něco podobného také vyzkoušeli, nebo jste o tom minimálně slyšeli.

Někdo takovéto situace velmi rád vyhledává, protože mu přijdou vzrušující a také je zajímavé to, že znamenají určitý adrenalin. Spousta z nás také zažila milování někde na veřejném WC, i když to samozřejmě není nic voňavého, ale i tady se lidé milují.

Jednejte s rozmyslem

K tomu, abychom si užili příjemných chvil, není zdaleka potřeba pouze postel, ale užít si krásných chvil jde takřka kdekoliv. Nezapomeňte však, že nesmíte nikoho pohoršovat. Mohlo by  se vám stát, že díky tomu, že jste si chtěli užít chvilku potěšení, skončíte na policii. Pokud ale vymyslíte místo, které bude bezpečné, uvidíte, že svému sexuálnímu životu nastavíte nový rozměr.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.