Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Pořiďte si wellness pobyt za vynikající cenu! Díky webu Slevoteka.cz ušetříte několik tisíc korun!

Každý z nás si rád oddechne po náročném období, nebo jen tak, pro potěšení těla i duše. Jestliže cítíte, že potřebujete velkou dávku relaxu, vydejte se na wellness pobyt. Vybírat si můžete z široké nabídky pobytů se slevou na slevovém portálu Slevotéka.cz.

Víkend strávený hýčkáním

Relaxační wellness pobyty vás zaručeně dobijí energií. Můžete vycestovat s přítelem, kamarádkami, nebo si třeba udělat skvělý výlet na víkend s mámou. Starosti všedních dnů přenecháte mužům a můžete vyrazit. Navíc vybírat je možné z pobytů u nás i v zahraničí!

Co třeba 4 dny strávené péčí o vás s polopenzí a neomezeným wellness pro dva! Tenhle pobyt si užijte jak se svým drahým, tak s kamarádkou, nebo mámou. Čeká vás sauna, vířivky, blahodárné masáže, skvělá kuchyně ve Špindlerově Mlýně v Alpském hotelu***+!

Hotel se nachází v jedinečném Svatopetrském údolí, které se nachází jen několik minut chůze od centra města. Tým Slevotéky tento pobyt osobně vyzkoušel a vřele vám jej doporučuje. Čeká vás dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, polopenze, 2x obědový balíček na výlet, uvítací přípitek, NEOMEZENÝ stup do hotelového wellness pro dva, masáž připravenou na míru pro DVA, 40% slevu na kteroukoli další masáž, možnost využití Wi-Fi v baru a restauraci zcela zdarma, získáte i turistickou mapu Špindlerova Mlýna a Krkonoš a mnohé další.

Pobyt je možné zakoupit se slevou 55% z původní ceny 7 768 Kč je zlevněn na 3 495 Kč. Strávit chvíle odpočinku zde můžete až do 10. 12. 2014, do kdy platí kupon.

Užijte si zájezd do Paříže

Advent je krásný ve všech městech světa. Vy máte jedinečnou možnost poznat atmosféru adventního času v Paříži a navštívit trhy v Trocadéru. Po 4 dny budete moci sledovat život tady, prohlédnete si slavné památky, muzeum voskových figurín, Louvre, noční Paríž a mnohé další. Doprovázet vás bude zkušený průvodce, který vám ukáže všechny zajímavosti, které by bylo škoda nevidět. Neminete Eiffelovu věž, Invalidovnu, pavilon Grand Palais, nákupní bulvár Champs-Élyseés, nám. Concorde a jiné.

Poznejte i vy lákavé wellness pobyty pro dva, víkendové pobyty pro ženy či jiné na webu Slevoteka.cz. Strávíte dny klidu a pohody ve společnosti toho, koho máte rádi a vrátíte se domů naprosto odpočatí.

Poznejte i vy lákavé wellness pobyty pro dva, vákendové pobyty pro ženy či jiné na webu Slevoteka.cz. Strávíte dny klidu a pohody ve společnosti toho, koho máte rádi a vrátíte se domů naprosto odpočatí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.