Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina, Praktické rady

Red Dingo: Australané vědí, jak na stylové a kvalitní obojky a vodítky pro psy

Pořídila jste si věrného čtyřnohého přítele a ráda byste mu dopřála to nejlepší? Špičkové krmivo je samozřejmostí, ale pozornost si zaslouží také příslušenství, bez kterého se rozhodně neobejdete. A protože máme za to, že vyžadujete kvalitní, praktické a zároveň stylové pomůcky, představíme vám světoznámou australskou značku Red Dingo.

V čem jsou obojky a vodítka Red Dingo jedinečné?

Nabídka obojků a vodítek je pestrá a výrobky jsou k mání v širokém cenovém spektru. Nechcete-li však zbytečně často řešit výměnu kvůli nekvalitnímu materiálu, nesnažte se za každou cenu ušetřit na úkor kvality. A jsou to právě vhodně zvolené materiály, které charakterizuje nejen obojky a vodítka pro psy, ale také pelechy, misky, matrace a další chovatelské potřeby. Na druhou stranu se nebojte extrémně vysokých cen – výrobky Red Dingo v žádném případě nejsou předražené.

Red Dingo obojky pro psy vyrábí ze super odolného nylonu, takže vydrží velmi dlouho jako nové. Zároveň jsou ohleduplné k pejskovi – nijak ho neomezují a hustě tkané okraje nedřou. K dostání jsou klasické i stahovací modely vhodné pro větší plemena. Na své si samozřejmě přijdou i majitelé menších a středně velkých psů. A pokud vás nylon z nějakých důvodů nezaujme, budete si moct vybrat mezi obojky z kůže či neoprenu.

A protože jste žena, vsadíme se, že si potrpíte i na pořádnou porci stylu a originalitu. Ani v tomto ohledu vás obojky a vodítka pro psy nezklamou. Ať už máte doma psí slečnu nebo kluka, stoprocentně pro pejska vyberete obojek, který mu bude slušet. V nabídce najdete elegantní, hravé i poněkud „drsnější“ motivy a vzory.

Bezpečí zajistí obojek s reflexními prvky

Na závěr jsme si nechali tip na reflexní obojky – díky bezpečnostním prvkům je pes vidět i za tmy, takže se nestane, že se vám ztratí z dohledu. Zároveň budete lépe vidět i vy a minimalizujete tak riziko střetu s automobilem. Podzim je na spadnutí a pro reflexní obojek určitě najdete využití.

A kde zboží značky Red Dingo seženete nejlevněji? U specializovaného prodejce Můj Mazlík!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.