Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jaké hříchy ženy nenávidí na mužích

geralt / Pixabay

Někdy začínáme mít pocit, že to doma neklape tak, jak by mělo a důvodů je hned několik. Muž je laxní a nechce s vámi nic řešit. Raději zůstává bez jakéhokoliv zapojování se do čehokoliv. To se nám samozřejmě nelíbí a chtěli bychom to nějak řešit. Co s tím ale?

Pokud vám to vadí, pak svému muži pohrozte a řekněte, že jsou věci, které se řešit musejí. Vadit vám ale může i to, že váš muž utíká před hádkami a nechce je s vámi řešit. Možná toho má dost a nebaví jej neustále se vracet k ohraným věcem. Zde popřemýšlejte, jestli jsou hádky skutečně nutné, nebo jestli byste některé věci neměla raději přejít.

Muži, i když nechtěně, dělají velmi rádi nepořádek a ani nepřemýšlí o tom, že je na tom něco špatného. S největší pravděpodobností si myslí, že se to samo uklidí a že se vlastně nic neděje, když nechají vousy v umyvadle, nebo ponožky pod stolem a podobně.

To, že to za ně někdo musí uklízet, muži vůbec neřeší a je jim to svým způsobem úplně jedno. Mezi další hříchy muže patří i to, že neustále musejí něco rozebírat s kamarády a ptát se na jejich názor a radu. Podle toho se pak sami řídí a to, co si o věci myslí oni sami, nepovažují až tak za důležité, protože jsou snadno ovlivnitelní.

Muži rádi flirtují a potřebují si neustále něco dokazovat a to je také jejich další mínus. Oni potřebují vědět, že jsou důležití a že je o ně stále zájem a tak jsou to nekoneční lovci. To že začínají být líní, je další velké mínus, které muži mají. Oni jsou čím dál línější a my čím dál naštvanější proto, že pokud se po nich něco chce, pak je to většinou dost velký problém.

Milé dámy a bude hůř, oni se nebudou měnit k lepšímu, ale vždy to půjde už jen k horšímu. Jen výjimky se dokážou zlepšit, což nás může pak velmi překvapit. Jenže s tímto raději moc nepočítejte a raději se připravte na to horší.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.