Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Pečujte o chrup svého psa jako o svůj vlastní

Psí zuby jsou silnější než lidské. To ale neznamená, že je nepostihují stejné neduhy, jako náš chrup. I na psích zubech se hromadí plak, dochází k zubním kazům, poškozují se dásně. A protože pes, který má problém se svým chrupem, špatně jí a není šťastný. A všichni přeci chceme spokojeného pejska. Podívejte se proto na pár tipů, jak na zubní péči u psů.

Žvýkací pochoutky na hraní i jako dentální hygiena

Udělejte svému pejskovi radost a pořiďte mu chutnou žvýkací dobrotu, která ho zabaví, pochutná si na ní a zároveň bude pečovat o svůj chrup. Péče o zuby a chrup psa je velmi důležitá a je nutné dělat ji pravidelně. Pořízení žvýkací dentální pochoutky je nenásilná forma, jak psovi vyčistit zuby a přirozeně promasírovat dásně. A navíc bude mít radost, protože si bude myslet, že to dostal za odměnu.

I psi mají zubní pasty

Zubní pasty pro psy aktivně působí proti vzniku zubního plaku, kazům a bakteriím vyskytujícím se v psí tlamě. Zubní gely jsou často k samostatnému použití a není potřeba aplikovat je pomocí kartáčku. Dále existují i rozprašovače, které fungují podobně jako ústní voda pro lidi.

Vyčistěte psovi zuby pomocí kartáčku

Pro perfektní čistotu a prevenci před zubním kazem je dobré používat zubní kartáčky pro psy. nejčastěji jsou určeny na prst tak. abyste mohli vyčistit všechny dutiny zvířecí tlamy, Lehce tak odstraníte odstraníte zubní plak a další nečistoty, které by mohly vést k nepříjemným problémům.

Dentální hygienu provádějte pravidelně

Stejně jako si vy čistíte zuby každý den ideálně 2x denně, i váš domácí mazlíček by si zasloužil každodenní péči o chrup. Každý den využijte jiné potřeby pro psy. Někdy dejte psovi žvýkací pochoutku, jindy aplikujte zubní gel nebo pastu a alespoň jednou za týden použijte zubní kartáček, kterým odstraníte všechny nečistot a důkladně vyčistíte psí tlamu. Pes je šelma a potřebuje mít zdravé zuby.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.