Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Tetování, proč se pro něj rozhodujeme

Mbragion / Pixabay

Tetováním můžeme ozdobit své tělo a udělat ho jiné, zajímavé a na určitá místa tak můžeme upoutat pozornost. Tetovat si necháváme různé symboly, které jsou ale pro většinu lidí skryté a jejich význam ví spíše jen nositel tohoto tetování. Pokud i vy máte na sobě nějaký ornament, tak jste určitě přemýšleli nad jeho významem a nad tím, co byste jím chtěli říct.

Tetování je pak plné různých osobních příběhů. Jsou lidé, kteří se nechávají tetovat z toho důvodu, aby vypadali lépe. Ženy tak velmi často sahají po permanentním make-upu, který jim usnadní práci při líčení.

Nechají si tetovat rty, obočí, nebo oční linky a to proto, aby ušetřily peníze a čas za líčení a nemusely tak řešit to, jestli se jim rtěnka rozmazala, či nikoliv. Spousta z nás se ale nechává tetovat na různé části těla a to dokonce i na ty intimní.

Některá tetování mají být vidět, jiná jsou zahalena jen pro partnera. To, že se necháváme tetovat, má vždy nějaký význam. Tetování je samozřejmě bolestivé, ale jde o to, jaké partie si necháváme tetovat. Obličej a intimní partie bolí ze všeho nejvíce. Další bolestivá místa jsou potom i kosti. Bolest se dá přirovnat k depilaci elektrickým strojkem.

Cena je závislá samozřejmě na rozsahu tetování a to samé platí také o době, jak dlouho bude tetování trvat. Před tím, než se rozhodneme nechat se tetovat, bychom měli zvážit fakt, že je to věc, kterou budeme mít po celý svůj život a tak by tetování nemělo být pouze pubertálním záchvěvem, ale dobře promyšlenou akcí, která by měla být zároveň nadčasová.

Ženy by měly promyslet ten fakt, že partie, kterou si například nechají potetovat, může být časem povadlá a tetování na ní nemusí vypadat vůbec dobře. Proto by si neměly nechat tetovat břicho, či pozadí, nebo ňadra. Pokud však nejsou sportovkyněmi, které na sobě tvrdě dřou. Potom je to samozřejmě o něčem jiném.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.