Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Nechte partnerův telefon na pokoji, jinak na to dojedete

niekverlaan / Pixabay

Heslo, co oči nevidí, to srdce nebolí, platí asi dvojnásob v momentě, kdy vás láká podívat se partnerovi do telefonu. Určitě to pro vás představuje něco, co vás láká a pokud vás i svým způsobem partner provokuje a stále si s někým píše a vy se začínáte obávat nejhoršího a to toho, že vás s někým podvádí, tak mu při nejbližší příležitosti vlezete do telefonu a budete se snažit přijít na to, co se děje a proč si neustále s někým píše. Můžete ale narazit.

Dost možná žárlíte úplně zbytečně a zbytečně si nalháváte věci, které třeba ani vůbec nejsou pravdivé. Tím, že partnerovi nevěříte, si před ním zavíráte dveře. Chováte se jako stíhačka a kdo by o něco takového stál?

Je totiž pravda, že pokud budete podezíravá, tak si důvod k žárlení najdete za vším a to i za tím, co není vůbec tak, jak by to mohlo vypadat. Tahle věta je klišé, v tomto případě, ale může skutečně znamenat něco, co není tak, jak si můžete vyložit.

Pokud budete chtít vidět nevěru, tak jí uvidíte za vším. Proto nehledejte důkazy, ale snažte se na věci koukat reálně. Sama také určitě máte nějaké tajnosti, o kterých nechcete, aby je přítel viděl, a přesto ho nepodvádíte. Vžijte se do situace, kdy by vám váš partner dělal nálety na váš mobilní telefon, na mail, nebo na Facebook. Líbilo by se vám to?

Nikoho z nás by nebavil život pod neustálým dohledem. Komu by se chtělo žít ve vztahu, kde by byl každý jeho krok kontrolován? Proto pokud toto děláte, tak si sama pod sebou podřezáváte větev.

Váš partner situaci ustojí do té doby, dokud se o tom vašem šmírování nedozví, ale až na to přijde a zjistí, že si ho neustále lustrujete, tak vezměte krk na to, že se sbalí a odejde od vás co nejrychlejším krokem. A to snad přeci nechcete, nebo vám jde o to, aby od vás utekl? Musíte mu věřit, jakmile mu nevěříte, je to ztracené.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.