Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Překvapte ho afrodiziakální večeří a užijete si báječné chvilky!

Hledáte způsob, jak oživit váš partnerský sexuální život? Pokud ano, věřte, že stačí i chytře sestavená večeře. Některé potraviny mají prokazatelné silné afrodiziakální účinky, a toho lze hravě využít! Poradíme, jak sestavit nejlepší afrodiziakální menu a užít si večer plný vášně ve dvou.

cegoh / Pixabay

Lehká a současně rafinovaně silná večeře

Je jasné, že pokud chcete po manželovi sexuální výkon, nesmíte mu do žaludku „poslat“ svíčkovou s deseti. S afrodiziakální menu je třeba si pohrát a připravit večeři z potravin, které mají prokázané afrodiziakální účinky. Mezi tyto potraviny patří: mořské plody, chřest, ryby, čokoláda, med a koření jako například skořice, šafrán, vanilka a muškátový ořech. Nemusíte vymýšlet nic složitého. Stačí podusit chřest, k tomu připravit na olivovém oleji mořské plody a jako sladkou tečku na závěr připravit ovoce s ořechy, medem a šlehačkou.

„Špetka“ alkoholu nesmí chybět

Skvělé jídlo byste měla podpořit skvělým pitím. Alkohol může fungovat jako velmi silné afrodiziakum, ale pozor na jeho množství. Musí ho být „tak akorát“. Pokud by bylo alkoholu přespříliš, nebude to fungovat. Výborné je například červené víno. Doporučujeme lahůdku v podobě známkového červeného vína Medvědí krev. Toto víno rubínové barvy nádherně voní po ostružinách a má příjemně silnou chuť. Za velmi výhodnou cenu ho koupíte na www.pemap.cz. V nabídce je i víno Medvědí krev bílé a růžové.

Nezapomeňte si hrát!

Večeři máte za sebou a povídáte si u skleničky vína. Zkuste ho náhle překvapit a „vrhněte“ se na něj. Zavažte mu oči, odveďte si ho do ložnice a … Fantazii se meze nekladou, můžete být přísnější, dovolit mu jen něco – muži to mají rádi. Pokud si dáte záležet, váš partner vaši snahu ocení. A jistě ho to bude inspirovat k tomu, aby příště překvapil on vás.

Náš tip: Zkuste si domů pořídit čokoládovou fontánu, nejen, že si zvýšíte libido, ale i si báječně zpestříte romantickou večeři.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.