Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Kdy už je čas dát příteli kopačky

Přemýšlíte, kdy je ta nejlepší možnost, dát partnerovi kopačky? Je to tehdy, kdy už vám všechno na vašem partnerovi vadí, a kdy už s ním prostě nedokážete dál být, nebo tehdy, kdy si najdete nikoho jiného a se stávajícím partnerem již nebudete chtít být anebo pokud přijdete na to, že je vám nevěrný.

Důvody proč se rozejít mohou být i mnohem vážnější. Může to být také proto, že jste doma týraná, nebo vás váš partner ponižuje. Pokud se s partnerem rozejdete, tak prostě máte jeden z těchto důvodů. Někdy to ale není vůbec snadné, a to proto, že nevíte, jak ten vztah ukončit.

Předpokládáte, že se protějšku váš krok nebude líbit a bude klást odpor. Jen výjimečně se na rozchodu dokážou domluvit oba partneři bez problémů. Možná přemýšlíte, jak se snadno rozejít s partnerem a jak to udělat co nejšetrněji.

Pokud už s ním fakt nechcete být, tak vyvolávejte zbytečné hádky, neustále po něm něco chcete, žádejte si od něj stále jen peníze, nemalujte se, nedbejte o sebe a uvidíte, jak jej za chvíli omrzíte, protože toto na vás rozhodně nebude mít rád, ale naopak jej tyto věci budou odrazovat od toho, aby s vámi byl. Základem je se mu pořádně zprotivit.

Pokud na to půjdete jinak a na férovku, tak mu prostě řekněte, že s ním nejste šťastná, chcete od něj odejít. Jestli chcete, sdělte důvod, pokud ne, nechte si jej pro sebe. S největší pravděpodobností vás bude přítel chtít přemluvit a říkat vám, že se změní a že na vztahu zapracuje. Buďte nekompromisní. To měl udělat už dávno a ne teď.

Jestli jste se už jednou rozhodla, stůjte si pevně za svým, jinak vám bude těžko. V opačném případě vám spadne kámen ze srdce, pokud slevíte a dáte příteli ještě jednu šanci, budete se dál trápit. Zvažte tedy, co vlastně chcete. Pokud se rozcházíte v afektu, vezměte klidně pak své vyjádření o rozchodu zpět.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.