Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Dvojčat přibývá. Jak jsou na tom dětské kočárky?

Narození dvojčat přináší dvojnásobnou radost, ale také určité starosti. Je totiž třeba nutně vyřešit kočárek, ale také další věci. Proto se zaměříme i na to, jak nosit dvě děti v šátku.

Kočárky pro dvojčata si lze pořídit snadno

Jak ukazují statistiky, počet narozených dvojčat se oproti konci 80. a první polovině 90. let zdvojnásobil. Odborníci se přitom shodují na tom, že příčinou takového nárůstu je především umělé oplodnění. Tomuto trendu také odpovídá zvýšený počet kočárků pro dvojčata, které si je možné aktuálně koupit v mnoha variantách. Pokud vás tedy rovněž navštíví čáp hned dvakrát v jeden moment, v tomto ohledu se nejedná o žádný problém.

Pokud se podíváte na přehled kočárků pro dvojčata, které lze samozřejmě použít i pro věkově blízké sourozence, ihned zjistíte, že v této oblasti si na nedostatečný výběr skutečně není možné stěžovat. Stejně jako u „klasických“ dětských kočárků si je totiž možné pořídit „dopravní prostředek“ pro děti všech věkových kategorií. Koupit si přitom lze nejen kočárky, kdy jsou korbičky vedle sebe, ale také za sebou, což se často může hodit.

Dvojčata a šátky na nošen dětí

Že se děti nemají pouze vozit v kočárku, ale také nosit, je již nějaký ten pátek obecně známé. Jenže jak je to právě u dvojčat? Opět nejde o větší problém, stačí si pouze vybrat mezi šátky na nošení dětí. Následně bude obě děti možné nosit buď na břichu, a to za pomoci dvojitého kříže, případně použít dva šátky a jedno dítě umístit na břicho a druhé na záda. Veškeré nosítka na děti však musí být kvalitní! Kde si je pořídit? Třeba v e-shopu Pinkorblue.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.