Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Celebrity

Chcete potkat celebritu, jak se baví?

Dost možná i vy čtete o podnicích, kam se chodí bavit hlavně celebrity a rádi byste takový také navštívili jen proto, abyste je viděli v akci, jak se baví a co dělají? Vídáte v časopisech jména podniků a tak se do nich vydáváte s tím, že tam určitě nějakou celebritu potkáte? Pak vězte, že to tak nejspíš nebude. Podniky si tímto především dělají hlavně reklamu a tak o sobě nechají psát.

Někteří lidé tam pak přijdou za vidinou, že tam potkají nějakou známou osobnost, protože se v novinách dočetli, že tam chodí a podnik má pak samozřejmě kšeft, o který mu šlo. Většina známých osobností nevyzradí, kam se skutečně chodí bavit a t o hlavně proto, že nepotřebují mít za zády tlupu zvědavců, ale chtějí mít klid a soukromí.

tpsdave / Pixabay

Málokdo by do médií řekl pravdu, protože by to znamenalo, že svůj život bude žít veřejně a ne v soukromí. Pokud to nějaká celebrita udělá, tak je to proto, že chce udělat reklamu sama sobě a samozřejmě i tomu podniku. Média mají o čem psát, celebrita a podnik mají reklamu a všichni jsou velmi spokojeni. Večírek, kde známé osobnosti paří, je většinou pro uzavřený okruh lidí a běžní lidé, se na něj nedostanou. Celebrity většinou o zájem veřejnosti nestojí a bohatě jim stačí, když se o nich lidé dočtou v novinách.

Pokud byste skutečně chtěli potkat někoho, kdo vás zajímá, tak hledejte informace na internetu, nebo se vaší oblíbené hvězdy zeptejte přímo. Dost možná vám sice na vaší otázku neodpoví, ale třeba budete mít štěstí a dozvíte se, kam se vydat, abyste se s vaší oblíbenou hvězdou setkali. Většina z nich má svůj vlastní Facebook, kde je možná komunikace s nimi a proto si klidně toho, koho máte rádi, přidejte do přátel. Pokud se vám nepodaří zjistit, kde se celebrita, kterou máte rádi baví, tak si můžete zjistit alespoň to, kde vystupuje, kde hraje, nebo kde má koncert. Třeba se vám podaří odchytit ji po koncertě, či vystoupení.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.