Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Jak jsem si ne zcela perfektně poradila s výběrem obývací stěny

Také milujete, když se celá vaše rodina sejde v obývacím pokoji a užíváte si společné chvilky? Já nade všechno! Proto byl můj cíl při zařizování našeho nového obývacího pokoje jasný – chtěla jsem vytvořit dokonalé místo, kde se budeme všichni cítit báječně. Největší potíže mi způsobil výběr obývací stěny. Udělala jsem několik chybek, které mi dnes trochu vadí, a právě proto bych se o mou zkušenost chtěla s vámi podělit. Pokud budete obývací pokoj zařizovat, doufám, že pro vás budou inspirací.

Moje obývací stěna je až moc velká

Máme dost velkou rodinu a často řešíme problém s tím, kam uložit všechny věci. Proto jsem chtěla aby naše obývací stěna nabídla i dost velký úložný prostor. Soustředila jsem se proto na obývákové sestavy, které měly více komod a skříněk. Vybrala jsem si stěnu se 2 komodami, jen jednou větší policí a skříňkou pod televizi. Na obrázku vypadala skvěle, ale realita byla trošku jiná. Když stála u nás doma, najednou jsem si uvědomila, že vše vypadá příliš stroze. Chyběly mi hlavně police, na které bych si dala fotky. Proto vám radím, neupínejte se jako já příliš na praktickou stránku. Problém nastal i při rozmístění stěny. Komody prostě zabírají moc místa, které by se dalo využít i jinak. Ale to už teď nezměním.

Co se týče designu, držela jsem se příliš při zemi. Hodně inspirace jsem našla například na portálu Nabytek-dnes.cz. Některé sestavy se mi jevily jako až moc moderní, a proto jsem se rozhodla pro strohý design. I to bych dnes ráda změnila. Naše obývací stěna je sice krásná, ale kdybych vsadila na moderní styl, určitě by to bylo lepší. Tady zase radím – nebojte se odvázat.

Když se na obývací pokoj dívám dnes, musím se také pochválit. Vybrala jsem totiž pro rodinný pokoj ideální barvu – a sice světlou. Naše obývací stěna je smetanová. Není na ní vidět prach ani otisky prstů. I vy se budete s výběrem barvy potýkat, pro tento případ doporučuji článek na IDnábytek.cz.

Cena obývací stěny mě mile překvapila

Když jsem s výběrem moderní obývací stěny začala, zděsila jsem se, protože v některých obchodech mi ceny za „pár skřínek“ přišly přehnaně vysoké. Říkám si, že kdo hledá, ten vždy najde a já našla.

Chcete-li levnou a přitom kvalitní stěnu, kupte si ji ZDE stejně jako já.

Pří výběru obývací stěny je možné použít filtr, díky kterému se vybírá podle barvy, materiálu apod., takže se nemusíte otravovat s klikáním na nabídky, které se vám vůbec nelíbí. Navíc zde mají dopravu zdarma a pozor, pokud budete chtít, stěnu vám přijedou namontovat! Toho jsem využila ráda. Překvapila jsem manžela a chvilku ho držela v domnění, že jsem to zvládla sama.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.