Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Novinka a jednička v krémech na obličej

Nejste si jista, jaký krém je pro vaši pleť tou nejlepší volbou? Tápete v tom, co byste si měla koupit a to hlavně proto, že své pleti chcete dát to nejlepší? Pak sáhněte po novince, která je opravdu kvalitní a tou je denní krém, který je určen všem typům pleti a je to krém Enlighten od Estée Lauder. Krém můžete použít takřka v každém věku a stal se novinkou, kterou byste rozhodně doma měla mít. Přijde k vám spát maminka, kamarádka a ani jedna sebou nemá krém? Obě dvě klidně mohou použít ten váš od Estér Lauder, když je asi jasné, že se o něj budete nerada dělit.

Pokud hledáte krém, kterým rozhodně nic nezkazíte, ale spíše si přidáte a to na kráse, tak jste jej právě našla. Jedná se sice o krém, který je o něco dražší, ale o to, co je dražší je potom také kvalitnější. Tato intenzivní pleťová péče pomáhá rozjasnit pleť a zároveň ji také velmi dobře hydratuje. Denní krém, který má vše, co by krém měl mít a je navíc naprostou novinkou na trhu je Enlighten od Estée Lauder. Kvalitu je třeba mít, obzvláště pokud si potrpíte na tom, abyste vypadala co nejlépe a to co nejdéle.

Mezi účinné látky tohoto krémy patří antioxidanty, které zabraňují podráždění pleti a tak je tento produkt vhodný i pro citlivou pokožku. Přípravek aplikujte ráno na vyčištěnou pleť, ze které odstraníte krém noční. Před krémem můžete použít sérum, nejlepší je sérum téže značky, ale podmínka to samozřejmě není.

Nezapomínejte ani na krém oční. V oblasti očí se totiž tvoří vrásky jako první. Enlighten zabraňuje podráždění pleti a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou. Jistě jeho účinky budete po vyzkoušení nadšena a za kvalitu vám tedy nebude líto dát větší obnos, než jste možná doposud dávala. Chcete přeci vypadat dlouho dobře a mladě. S tímto krémem, který se stal novinkou, to určitě dokážete.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.