Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Nový styl přichází, tak oživte svůj šatník!

Není nic horšího, než si na sebe každé ráno natahovat ty stále stejné, nudné kousky oblečení. Copak můžete v těch fádních barvách vyniknout a ukázat okolí, co ve vás vězí? Přestaňte dělat kompromisy a ukažte všem, že ve vás dřímá velká osobnost. A z dřímoty ji rovnou probuďte!

Nové tričko pro sebe…

Originální trička a mikiny s vtipnými potisky dokáží do vašeho šatníku vnést svěží vítr humoru a lehké ironie. Je pravda, že některými nápisy šéfa na pracovní poradě asi příliš neoslníte, ale člověk přece nežije jen prací. Na víkend, strávený s přáteli na chatě, si vezměte tričko, díky kterému všichni bez vysvětlování pochopí váš nevrlý ranní kukuč, a pokud budete chtít předem varovat své okolí, že i usměvavý anděl, jako jste vy, se dokáže pořádně rozčertit, je tu pro vás jedno trefné tričko také připraveno.

…i pro přátele

Nezapomeňte ale myslet i na šatník své rodiny, přátel a kamarádů. Je totiž velmi pravděpodobné, že by vám vaše stylové outfity mohli tajně začít závidět, tak je radši vezměte rovnou do své party. Pro kamarádku, která sice na trička není, ale zato bez wifi nedá ani ránu, pořiďte nejlepší polštář, navržený speciálně pro ni, ségře zase tašku, aby každý věděl, s jakou výjimečnou bytostí má tu čest. A příteli přihrajte taky jeden pěkný kousek, aby si konečně uvědomil, že jste pro něj naprosto nepostradatelná!

Pro kvalitní trička jedině na Geekshirts.cz

Při výběru triček s potiskem je důležité zohlednit i materiál, aby triko nebylo jen stylové, ale i jeho nošení byla jedna radost. Prim hraje dominantní podíl bavlny a vyšší gramáž, ideálně 185g/m2, a u Geekshirts.cz to vědí. Kvalita materiálu i ušití je výborná, doručení rychlé – díky veškerému zboží skladem máte objednávku doma do dvou dnů. A aby byl výběr snazší, nabízí na Geekshirts.cz pravidelné slevové akce, neboli více triček za méně peněz. A to už stojí za to!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.